Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

a daj, sta je sledece? konobarice ne vole da ih se sljapne po dupetu? zene jednostavno vole svaki oblik paznje, samo se prenemazu.

Ja bih bas volela da ti snimis svoje napore u tom smislu, sva to sljapkanja i ostala poklanjanja paznje :D

Link to comment

ah, pa imam ja kolekciju snimaka sa svakakvim naporima. pokazao bih to, ali se bojim da u nekim zemljama uniformisani ljudi nisu dovoljno tolerantni prema ovoj vrsti sedme umetnosti :yawn:

Link to comment

Dobacivanje koje se opisuje u spotu je san snova vecine zena posebno onih koje su odavno zavrsile sa reprodukcijom i seksom, a dozivi ga gledajuci broj gradiilista i koliko zena prodje pored njih manje od 0.1% populacije do cime te iste zene locu uvece, svadjaju se, tuku, povracaju, imaju po vise muskaraca .....tako da na populaciju to bude nekih 5% stanovnistva tako da su zenske mogucnosti da dovedu sebe u ponizavajuci odnos i stanje jedno 50 puta vece od muskih.

 

 

Jadni tamnoputi biciklista je samo zrtva otudjenosti y bezveznoj sredini gde Dagmar zivi. Covek se samo javio kao sto rade ljudi od aljaske do meksika preko sumadije, a ona ne zna da li je on svoj?!?!

Link to comment

U engleskom se paznja placa, u srpskom poklanja. Izvlacim dalekosezne zakljucke ...

 

Bojim se da je za placanje cena visestruko veca nego za naplacivanje

Link to comment

Dobacivanje koje se opisuje u spotu je san snova vecine zena posebno onih koje su odavno zavrsile sa reprodukcijom i seksom

Sto, ako su zavrsile? Promisli ti to jos jednom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...