Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

u sledem kolu udaram na prvoplasirane Sokoloviće...za sada zlatna sredina, raduje me što sam sad sigran za 6-7 igrača koji će mi ostati do kraja sezone

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

nespretno sam se izrazio verovatno... mislim na to da su se odlično uklopili, da su važan deo tima i da sam spreman da istrpim ukoliko nešto i ne bude valjalo dva-tri kola. daklem nekakav kostur (Vermalen, Ture, Azar, Felaini...). ostali su i dalje pod budnom prismotrom.

Link to comment
Лезилебовићу, чека нас један од дербија кола. Од тимова са две победе у следећем колу се састају само још Сурдиловић - Бањица. Ко буде бољи, победу нек' слави. :thumbsup:
računao sam da će mi westehmovci zameniti čelzije i ridinge, ali posle prošlog kola sam baš u problemu :(...
Link to comment

Kad spomenu Nanija, što se grbo rodi... Kao svećom da sam tražio nesposobniji startni vezni red i sad dok to opravim, ima da prodje 5 kola. Silva me je najviše zakopao, mada su i Nani, Ramirez i Žervinjo dali doprinos™.Lezileboviću za pobedu bih stavio smajliše koji se rukuju, ali osim, što je previše fer plej, i nema ih više na novom boardu. Tako da, user realno :dry:

Link to comment

Pa kaži :lol:Čim je Silva mašio onaj penal, znao sam da kreće propast.edit: što je najgore, sad biti pametan, da li i njega i Nanija da ostavim, kao proradiće (igraće) ili da uletim u minus i odjebem budale

Edited by Garnirung
Link to comment

Ja u sledecem kolu lagano gubim... Odradim izmene koje sam planirao par dan jer se Runi povredio i onda pogledam parove, da vidim dal da uvodim jaskalainena ili krula, i tek tad izvalim da Celsi igra glupi Superkup i ne igraju u ovom kolu :isuse:Na stranu sto imam Baneta u timu, ali kupio sam par sekundi pre toga Toresa i Azara :lolol:

Link to comment
Na stranu sto imam Baneta u timu, ali kupio sam par sekundi pre toga Toresa i Azara :lolol:
:Hail:Za sad potez sezone.Ko ti je kriv sto se ne druzis s nama ovde... ne bi moglo da ti promakne.
Link to comment
računao sam da će mi westehmovci zameniti čelzije i ridinge, ali posle prošlog kola sam baš u problemu :(...
Ниси у проблему, огромна је разлика за Вест Хем када игра на домаћем и у гостима. И, право да ти кажем, мени у сусрету са тобом добро како год окренеш: или славим своју победу у Фантазију или славим победу свог Вест Хема у Премијер лиги :0.6:
Link to comment
Da li ce Scesni da se oporavi i zaigra u sledecem kolu?
Sa physioroom-a:W Szczesny - Rib Injury - Expected Return - 2nd Sep 12Sačekaj ipak sutra za neku novu informaciju, za sad bi trebalo da igra... :unsure: Edited by zoki82
Link to comment
:Hail:Za sad potez sezone.Ko ti je kriv sto se ne druzis s nama ovde... ne bi moglo da ti promakne.
Ma citam ja ovo, cak sam i znao da za taj Superkup... al znas kako je kad si na odmoru - probudis se bunovan, sednes, krenes za komp i kao ajde da slozim tim... Ja planiram da ubacim Azara odma posle prvog kola, ali nisam imao para. I sada sam "zatvorio konstrukciju", napravio dobar koncept ( :lol: ) i odusevio sam sebe, odradio transfer i cim sam kliknuo na Confirm, skontao... "jao, superkup" :ss1:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...