Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Naravno kad sam govorio da se utvrdi koliki je tacan broj protivnika potreban da se odigra svih 38 kola svako sa svakim, niko nije slusao. Ovako smo dosli u situaciju da par ljudi koji se u matematiku razumeju nisu mogli da dodju do izrazaja od wanna be matematicara i na kraju smo naravno zavrsili tako sto ja igram dva puta sa ekipom EON, a neko od forumasa ja ispusio i ne igra celu sezonu, jer je bio "prekobrojan".

Ja sa matematikom ne stojim najbolje, ali dobro se secam da je par ljudi na pocetku tvrdilo da nas je potrebno 39, i onda su verovatno odustali pod lavinom komentara ljudi koji su bili sigurni da "oni znaju"

Nismo odustali, vec smo utvrdili da nema savrsenog resenja :lol:Sa 39 bi teoretski svako igrao sa svakim po jednom (38 kola EPLa), ali posto je neparan broj igraca u pitanju, svako bi pauzirao po jednom (tj. igrao sa avarageom), sto znaci da bi mu preostalo 37 kola za sudare sa forumasima, sto opet znaci da bi nekoga preskocio. Na kraju je racunanje dokurcilo svima, pa je odluceno da se puni liga dok god ima zainteresovanih.@Fei situationJel ste sigurni da se covek ne zajebava? Mislim, ume on da bude namcorast, ali ostaje na tome. Opet, nisam ispratio sukob™, pa mozda i gresim
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dajte ljudi znate Feija glavna narikaca ovde a i raspisao se ima ubedljivo najvise postova u ovoj temi skoro duplo vise od drugorangiranog tj. mene.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Jebo vas Fei a narocito smaraca LeBrona koji ga ne vadi iz usta.Marvo je a) dobro igrao na pripremamailib) bio preporucen od strane strukene sjecam se koje od to dvoje.

Link to comment
@Fei situationJel ste sigurni da se covek ne zajebava? Mislim, ume on da bude namcorast, ali ostaje na tome. Opet, nisam ispratio sukob™, pa mozda i gresim
Ma nema tu sukoba, samo sam nedavno poslužio kafu™ Feiu i Larsonu na PL topiku kad su nešto nasumično prikenjavali, pa sad ovaj neće da priča sa mnom dok ne popravim fantasy skor :( A kako je krenulo, to se neće skoro desiti. Samo Yaya 18 i Cahil 6, svi ostali od 1 do 2 :isuse:
Link to comment

Yayu sam iskusno prodao, nakon 16pts u prva dva kola. Uzasno me nervira kad omasim posteno na startu sezone. Jeste da sam ubo par igraca (Ivanovic, Yaya, Tevez, Petric, Graham), ali sam svetski ujebao sa DeGeom, Kabulom, Tarabtom, Redingovcima, Kazorlom, pa i Bejlom.

Link to comment
Ako udje Silva i ne uradi nista imam sansu da pobedim Petoletku :lol:, ako ne udje njemu vicekapiten Torres :isuse: oduvace me.
Iskukao si pobedu. Da Silva nije ušao, pobedio bih zamalo.
Link to comment
A zasto si prodavao Yayu? :blink:
Yayu sam uzeo da bih imao "City coverage", posto sam Aguera planirao da prodam nakon prvog kola i da dovedem RvPa. Nakon Aguerove povrede, Tevez se izdvojio kao glavni/jedini napadac (nepostojanje istog je glavni razlog zbog cega nisam hteo da drzim napadace iz Sitija), pa sam resio da njega zadrzim malo duze. A i trebale su mi pare za Hazarda i Michua. A mogu da prodam Bejla/Kazorlu, ako zatreba, i da vratim Yayu. Nece on ludovati mnogo sa cenom.... bar se nadam.
Link to comment

Ponovo poraz, zahvaljujuci Skrtelu i njegovoj asistenciji Tevezu. :frust:Gotov odmor, vratila se kuci, valjda ce i tim da proradi sad kad je menadzer konacno prisutan.

Link to comment

Мјуриел, несрећа те задесила са овим одлагањем утакмице, али лицемерно би било да причам да жалим због тога - док једном не смркне другом не сване. :s_d:Лезилебовићу, чека нас један од дербија кола. Од тимова са две победе у следећем колу се састају само још Сурдиловић - Бањица. Ко буде бољи, победу нек' слави. :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...