Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da ce moji Black horses da pobede u H2H...ali me je dobro zeznuo Di Mateo ubacujuci mog kapitena Lamparda 4 minuta pred kraj. Lepo je mogao Tevez kao zamenik da mi donese 15-ak poena.

Link to comment

Fei, podigao sam skor na 35 plus bonusi, jel' smem sad da te pitam odakle ti ideja da kupiš permanentno povređenog Marveauxa? Jesi ga gledao nekad?

Link to comment

i ja isto... neko mora tamo da krene da daje golove, ili Žiro ili Podolski... kockaću se i ostaviću Podolskog.EDITat Lezilebovich

Edited by Arbeitmann
Link to comment
Fei, podigao sam skor na 35 plus bonusi, jel' smem sad da te pitam odakle ti ideja da kupiš permanentno povređenog Marveauxa? Jesi ga gledao nekad?
Ja bih ga doveo zbog imena, ako ni zbog cega drugog!The Island of Doctor Marveaux! The Mysterious case of Sylvain Marveaux! The Imaginarium of Doctor Marveaux!
Link to comment

Ja bih da cestitam Argentini Utd na zasluzenoj pobedi od 75:67. Borba je bila jaka do samog kraja! i moram priznati da je na kraju presudio kvalitet protivnika. :) Ja se mislima okrecem trecem kolu i Letecim magarcima koji su, koliko vidim, desetkovani povredama i odlozenim utakmicama.

Link to comment

Naravno kad sam govorio da se utvrdi koliki je tacan broj protivnika potreban da se odigra svih 38 kola svako sa svakim, niko nije slusao. Ovako smo dosli u situaciju da par ljudi koji se u matematiku razumeju nisu mogli da dodju do izrazaja od wanna be matematicara i na kraju smo naravno zavrsili tako sto ja igram dva puta sa ekipom EON, a neko od forumasa ja ispusio i ne igra celu sezonu, jer je bio "prekobrojan".

Ja sa matematikom ne stojim najbolje, ali dobro se secam da je par ljudi na pocetku tvrdilo da nas je potrebno 39, i onda su verovatno odustali pod lavinom komentara ljudi koji su bili sigurni da "oni znaju"

Link to comment

E, jebiga, onda ništa :(Dakle, odgovaraš na fantasy pitanja samo onima koji imaju bolji fantasy skor? To je kao da te neko na ulici pita koliko je sati, a ti mu onako nadmoćno kažeš "Zar ja tebi da kažem koliko je sati, tebi koji čak ni ne nosiš ovako kvalitetan i precizan sat?"

Link to comment

Aj nek neko sa jacim skorom prenese fei-u da bi mogao malo da spusti loptu. Ja sam vazda bio za rivalitet, zajebanciju i prijateljsko poprckivanje, ali ne mora bas odmah da se ide ostro i djonom...Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Edited by bob loblaw
Link to comment

A jbg...jos par odlazaka u minus pa ce pogoditi i ponekog koji igra... :fantom:I proslogodisnji topik je prosao u kukanju, ali prvo mesto je bilo daleko... :lolol:Evo ja imam 80+, nadam se da smem da primetim...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...