Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Racuna se kao da igrac nije igrao, ulece ti neko sa klupe.. A naknadno nema upisa, bice 2 utakmice u tom kolu za Sun i Rea kad budu igrali.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja pomislio da je meč između mene i Argentine kripl fajt, kad ono mi još i ponajbolji sa poenima u ligi. :)Gubim 50:49, a imam 4. skor u drugom kolu. :(Otprilike gledano, Cazorla će morati da ima više poena od Zabalete i Yaye Tourea kako bih izvojevao pobedu. Imaju i druge kombinacije, ali ova je najrealnija koja može da me izvadi.

Link to comment

Imam sjajna 32 poena (44) sa 7 igraca i jos trojica treba da mi igraju.Odbrana izdominirala, svi imali CS sem govnara iz Totenhema koji je primio gol u 90+.Kapiten odlican sa 20...Naravno cestitam kralju pobjedu.

Link to comment

Vermalen i Begovic mi donose prednost protiv Kagawasa a imam jos trojicu.. Na kraju cu imati neocekivan broj bodova.. :ph34r:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

@FeiDa stvarno, ko bi rekao da će posle 2 odigrana kola samo odbrane Arsenala i Svonsija biti nesavladive ili ti novinarskim žargonom granitne™. :DJa i dalje ne verujem ni u jednu od njih, pa ću čekati bar još 3-4 kola da me totalno razuvere pre eventualnog transfera. :)

Link to comment

Kako ne volim Manchestere zbog toga. :DNikad ne znaš da li će ti investicija od 8-12 miliona funti biti na terenu, klupi ili na tribinama. Tu je klupa još i najgora, jer se uglavnom materijalizuje u vidu jednog fantazi poena. :)Ajmo Borini, glavna uzdanico Liverpula i Morževa! Umuljaj 1 kako znaš i umeš! Ali ako može, da ne bude na asistenciju Alena. Hvala!

Link to comment
Nije čak ni Szczesny branio? : :ajde: A na klupi mi Federici...Neviđeno sam se raspao...mrzim pl fantasy! :mad:
Bobe ja sam mislio da na klupi imas golmana Svonsija i vec sam se oprostio od ovog kola kad ono jos ima nade za mene u kriplfajtu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...