Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

U duelu Morževa Junajted i Argentine Junajted nešto što liči na kripl fajt.Imali smo u prošlom kolo oko 160 poena ukupno, a sad ako doguramo do 80-90 možemo da pevamo.I taman sam pomislio da mi je malopre protivnik zadao odlučujući udarac tako što mu je kapiten Tores iznudio penal, kad ono moj pulen Azar izveo isti i praktično anulirao asistenciju. :D

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

sada je obrnuto. asistencija azara a gol toresa. ja nemam ni jednog :(, srecom nemaju ni spojlerovci

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Sad u sastavu imam i Hazarda i Cazorlu, a obojica su mi u neku ruku mačke u džaku za cenu koštanja. Iako smatram da sam pogrešio, više bih se jeo da počnu da trpaju golove/asistencije a nemam ih u timu, pa mi je ovako mirnija savest. :huh:
Samo da ostavim sebi jedan :Hail: što sam istrajao u ostavljanju Hazarda u ekipi. :D Čovek ladno ima 1 gol i 6 asistencija u dve i po utakmice. :Hail:A i Michu je u sličnom ludilu sa 3 gola i asitencijom u 2 utakmice. Ostaje još samo Cazorla da poludi, a kako stvari stoje i to će morati da se desi kako bi pobedio Argentinu Utd, jer je njegov Tores ušao u gol frenzy. :D
Link to comment

Odakle tebi ideja da uzimaš Marveauxa? Čovek je francuski Aquilani - došao povređen, i nije previše ozdravljao od tada. Osam utakmica odigrao za godinu dana, fantazija.

Link to comment

44 poena i još 5 igrača treba da odigra... nisam nezadovoljan :s_d:zna li tko kako će se rešiti za odloženu utakmicu? izmena ili naknadni upis poena?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...