Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, bitno mi za sledece, da se ratosiljam zabusanata. Sto vodim?Zajebavam se, bice gusto, eventualno imam prednost ako Nani pocne na klupi, sto mislim da je izvesno.

Link to comment

Vodis zato sto sam napravio 4 transfera od kojih posljednja 3 nose po -4 poena pa pocinjem sa -12 i bice dobro ako uopste izadjem u plus do kraja kola.Nani je degenski odigrao, i ja ocekujem da bude klupiran.

Link to comment

Dobro, bar si pronasao Kalabastera! Ne igras sa fantomomKabul povredjen, jebo mu ja mater. Ubacio MekAnufa umesto njega. Graham kapiten, mozda mi se posreci.

Link to comment
Aaa, ja mislio uzeo si WC, a posle vidim ostavio si Kabula pa mi nejasno. Blagodarim.
Jok, rano je za te esktremne akcije.Djelovalo je da bih svakako izgubio tako da i nije neka steta. Za klasik me svakako zabole.Kabula sam doveo umjesto Ria :isuse:
Link to comment

Posadio sam VdVaarta na kraj klupe. Nisam hteo da rizikujem da osvoji 1 bod ulaskom na teren u poslednjih 15 minuta. Nadam se da će me ispoštovati i ne uraditi ništa kako se ne bih nervirao posle. :DWest Ham kreće u gostima sa dosta defanzivnijom postavom. Vaz Te (koga imam) i Taylor su popasli klupu.Michu je fenomenalnom prošlom partijom zaslužio da mu stavim kapitensku traku, te ću navijati da West Ham popije nekoliko komada iako su mi jedni od 3 najsimpatičnija tima u ligi. :happy: Glupa fantazi navijačka deformacija. :huh:

Edited by DrZoidberg
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...