Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

81771583.jpgajde Fei, što si na kraj srca, znaju svi da se lako zapališ pa te lože :) A stvarno po tvojoj kuknjavi mislio bi čovek da si negde pri dnu, kad ono vrh tabele! Šta ja da kažem ovako jadan i nesretan istodobno, brainstormujem nedelju dana po 24h, i na kraju mi se baš posere na glavu, prvo Miću™ što sam ga stavio na klupu, pa Graham koji od 5 golova ni kurca nije uradio, a posle i Chelski ekipa predvođena Banetom koji mi je svršio po faci..Nego ljudi što idete u WC već sada, rano je jbt, biće još transvera™, povreda, international break.. Tek prvo kolo prošlo, ništa se još tu nije razjasnilo.. ( dobro, ovo pijano WC-ovanje razumem, ne opravdavam ali razumem :) )*e da, bar sam u onom player exchangeu prvi, jes da nas je šes' al prvi je prvi! :0.6: Edited by Baba Ji
Link to comment

počinje drugo kolo... :fantom:tko su leteci magarci?Ba i Kolocini imaju 75% sanse da zaigraju... neka, posto igraju protiv Celsija, nek odmore... OShea i Dyer in.

Edited by Arbeitmann
Link to comment
Svuda sam na dnu! :0.6:
IskusTno držimo fenjer :thumbup:Sad još samo da vidim koga da bacim na klupu, Krauča ili Podolskog, tj. ko će manje da me ošteti Edited by Garnirung
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...