Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Praslinovi Sautemptonđani se nisu loše pokazali, gol i asistencija. Ukupno 38 poena, 13 klupa. Slab početak i komotan poraz od Buljarica Brothers, nije ni čudo kad igram ko mrtvi Liverpool...

Link to comment
:isuse:pucaću u sebe
:whistle:Немој, још је рано. Како смо кренули, биће још три преокрета ко је победио а ко изгубио у овом дуелу. :0.6:
Link to comment
Сајт прорадио, показује да је регистровао избацивање Конобара. :(
Moji su u pitanju. :(Kasno ti se javih na PM, jebene obaveze i 2 dana bez kompa. Sta da se radi, sledece godine cu se valjda setiti da se prijavim na vreme. Srecno! ;)
Link to comment
Ode i moje kolo u kurac...čestitam brate Spade, najebo si u revanšu! :P
Morao si da izbaksuziraš Silvu? <_< Nije ovo još gotovo, ako Tores ne zabode, najebao sam.
Link to comment

na kraju izgubio spletom nesrećnih okolnosti 41 - 43praslinu čestitkejedino sam siguran da cu zadrzati Vermalena, Kazorlu, Turea i Petrica, za ostale moram da vidim sta cu...

Link to comment
na kraju izgubio spletom nesrećnih okolnosti 41 - 43praslinu čestitkejedino sam siguran da cu zadrzati Vermalena, Kazorlu, Turea i Petrica, za ostale moram da vidim sta cu...
Kad ste ranije zavrsili :oMeni jos 5 igraca treba da odigra.
Link to comment
Kad ste ranije zavrsili :oMeni jos 5 igraca treba da odigra.
I meni ovo čudno. Mislio sam da je svima ostalo bar još 4-5 igrača. :DPa sam sledstveno tome, morao da zavirim u timove:
na kraju izgubio spletom nesrećnih okolnosti 41 - 43praslinu čestitkejedino sam siguran da cu zadrzati Vermalena, Kazorlu, Turea i Petrica, za ostale moram da vidim sta cu...
Realno, teško je pobediti bilo koga kad 4 od 5 defanzivaca ne izađe na teren. A kamo li Praslina kome se dobar deo tima poklapa sa mojim. Ili da budem precizniji, moj sa njegovim, pošto sam od njega dobio ideju za Pearce-a i Federici-a, a da se ne lažemo i Michu-a :Hail: , na čiji dolazak u Swansea bih skroz zaboravio da me nije podsetio u Draft temi. :DŠto se mog duela sa Roninom tiče, ako njegovih 5 igrača (od toga Runi kapiten) iz večerašnjeg duela ne prebace više od 30 bodova, mislim da bih mogao da očekujem pobedu. U svakom slučaju, jako težak duel. Očekujem da obojica idemo lagano preko 70 poena. :huh: :o
Link to comment
Morao si da izbaksuziraš Silvu? <_< Nije ovo još gotovo, ako Tores ne zabode, najebao sam.
Aaa fakat sam ga izbaksuzirao. :DPa šta znam, ako DDG ne primi gol večeras verovatno si već dobio, pošto meni Rio neće igrati (ući će moćni Guthrie sa klupe sa 2 boda, i dodaće valjda još 1-2 u sredu). Cole mi je kapiten, ali i ti imas Baneta u odbrani, a prilično sam siguran da će Mata igrati nešto malo ili ni malo pošto je Di Mateo nešto pričao da planira da ga uvodi polako...A Torres će igrati sigurno.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...