Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Na pravom si putu :isuse:Navodno Valencia desni bek, Kerik stoper.Neupotrebljivi su sto se odbrane i golmana tice.

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja sam od onih koji su menjali Ivanovića Kolom u poslednjem trenutku. :(Ali ajde da ne zakeram, i njegova kapitenska traka je solidna. 2x6 + utakmica sa Readingom. :)Trenutno 42 poena + siguran Michu sa klupe (16) + Tevez + Federici + Pearce + Cole© + Hazard.Rekao bih, ide opuštenih 70+ na kraju, ali pobeda protiv FC Ronina je još uvek jako daleko. Trenutno ima 19 poena, ali čeka još 9 igrača od kojih je 1 kapiten. :mellow:

Link to comment
Bobe, pozdravio te Ivanović.
Ako, ako, jebi me za bolje i nisam. <_<Nije ovo moje kolo...vezni red u sastavu Mata-Cazorla-Bale=8 poena. :( Mada i dalje imam čemu da se nadam ako Aguero nešto uradi...
Link to comment

Od danas bojkotujem topik o pogadjalici kao i svi ostali pa cu komentarisati ovde.Ubo razliku, to je jos 15 bodova i ukupno 40 sto garantuje plus na kraju kola, ole!

Link to comment

Wtf, zašto bi neko stavio Kolarova u fantazi? :unsure:Čini mi se da čak i košta isto koliko Clichy i Zabaleta.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Pa ozbiljan sam jbte nisam mislio da provociram i pravim se pametan. Stvarno ne razumem bi neko stavio rezervnog beka bilo koje ekipe koji košta isto koliko i 2 startna...ali kao što si ispravno primetio - nisam u poziciji da postavljam takva pitanja. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...