Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ja sam znao za Michua, ali si me ti navukao svojom pričom o Southamptonu pa sam uzeo neznatno jeftinijeg Lallanu <_<
:whistle:Немој да се љутиш: мени играли Пирс и Федерићи са по 2 бода, а на клупи остали Јаскалаинен, МекКартни и Хангеланд са укупно 18 бодова.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

I Van der Vaart greje klupu? Da li to znači da će i Simpson poludeti, pošto upada umesto njega, poput Michua umesto Songa? :DI kako se čita Michu? Ja sam mislio da je Miku (tako kaže i forvo.com), ali vidim da svih čitaju kao Miču.

Edited by DrZoidberg
Link to comment

A sto ne igra jebeni Ryan Taylor za Njuku, prosle sezone mi je doneo brdo bodova, vidim da nema obavestenja da je povredjen uz njega imam i Colocinia on mi je zut, valjda ce igrati od sledeceg kola ???

Link to comment

Meni Jaskalainen, Hageland i Vilijams po 6, Pogrebnjak i Volters po 2... Nolan vreba sa klupe sa 7... cartman za sad los (Vermalen 6, Ager -3, Ferdinand 0, Alen i POgrebnjak po 2, Suarez 1...). Ima i Bejla, a jedino moze da napravi preokret sa 3 igraca iz Celsija, mada meni tek treba da igra osovina tima na celu sa Runijem, Silvom, Tevezom... mogla bi fino da pocne sezona, al da se ne radujem unapred :)

Link to comment

Tjah, malo mi Defo popravio raspoloženje, ali sam u žrebu naleteo na nekog ko je uleteo all in sa čelskijevcima i ridinžanima, tako da će verovatno da se ovajdi neko ko bude igrao s njim u drugom kolu.Usput, kenjam se na kombo Serzinjo/Podolski, doneše drljavih 5 poena, a njima sam zamenio Sinclair/Ba, a obojica metoše po gol.Vorm 7, a Defo i Hangeland po 6 od većih cifara

Link to comment

Samo da upisem poraz od 25. maja, koji vec danas vodi sa 50-11. :0.6: Jos imam srece sto mu traku nisu dobili Michu ili Petric, nego Cisse. Kod mene samo Ba nesto uradio. A neka sam sinoc sutnula Nolana i ubacila Liverpulovog Allena. :isuse: Pocinjem da se spremam za povratak iz Championshipa za 2 godine.

Link to comment

Smešnih 17 poena za sada - Begović 1 (na klupi Mignolet 7 :isuse:), Vermalen i Hangeland po 6, Guthrie i Cisse po 2... :frust:nbg4ever beži 9 bodova ali me teši što su mu igrala 2 više... :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...