Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na Huntu penal mislim, nisam siguran.Inace sezonu kukanja otvaram podatkom da imam samo 11 poena za sada, a na klupi ostalo 12 (2 CS-a WHU) :isuse:

Edited by ducca
Link to comment

Jbte, izadjem na tri sata i ovakva se anarhija desi. Ne mogu ni na sajt da udjemA pricao sam za jebenog Michua. I uzmem Grahama. Petric mi valjda igra, otkud znam. Ne secam se ko mi je na klupi.Kueljar na klupi, Tarabt me opet jebe od samog pocetka.*Igra srecom Petric, Grahama sam na klupi ostavio*Pogadjalica +25 (jebo vas zaseban topik)

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ja sam ove godine sklapao tim sa namerom da izbegnem nerviranje zbog klupe (što me je pojelo prošle godine), stavio sve nebitne igrače od 4.5 na klupu od kojih očekujem samo da igraju i ništa više...i onda sam naravno uspeo u prvom kolu da ostavim Ščensnija na klupi radi Federičija. <_<Ali najozbljnije sam fasciniran da je Graham uspeo da izbegne bilo kakvo učećše u 5 (pet!) golova Svonsija....znači respect :Hail:Edit - au sad sam video Spadeovu klupu...mogu samo da ti poželim od srca da ti zaigraju svi do kraja. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja i nisam tako očajno počeo kao što sam mislio, Sinclair 6, Dembele 3, Sesegnon 3, i Borini ( :isuse: ) 2. Još mi samo Jose Enrique nije igrao zbog povrede, ostale čekam.

Link to comment
Хе, нисте знали за Мичуа. Аматери. :fantom:
Ja sam znao za Michua, ali si me ti navukao svojom pričom o Southamptonu pa sam uzeo neznatno jeftinijeg Lallanu <_<
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...