Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Kakve to veze ima? Ovde si debitant.Ako izgubim, da se zna zasto - beginners luck, a ne neznanje
To je tačno, a ako ja izgubim da se zna da si me dobio na iskustvo... :D
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvo kolo sa cartmanom... on iskusno pola Celsija u timu, a ja oba Mancestera :)Poklapaju nam se samo Leskot i Pogrebnjak, dok je meni Alen na klupi, a njemu u prvom timu...

Link to comment

Кагавас се не зна ко је, можда Сегундо, можда неко други. Улетео је синоћ на последње слободно место.

Link to comment
Кагавас се не зна ко је, можда Сегундо, можда неко други. Улетео је синоћ на последње слободно место.
bolje da si mi dao njalkover2l8ymfr.jpg
Link to comment

Au, već u prvom kolu Morževi Junajted naleću na ljutog protivnika od prošle sezone, FC Ronina, koji im je naneo jedan od najtežih poraza u istoriji fantazija.Da li su se izvukle neke pouke, videćemo na kraju kola. Pesimista sam, sad mi izgleda da imam najlošiji tim u celoj ligi. :(Mala uteha mi je u ovom kolu što imam solidnu klupu. Ali verujem da će ona početi da dolazi do izražaja kako kola budu odmicala, a povrede/suspenzije se povećavale. :)

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Petoletka beše Spade? Neka sila bude s njim!Sad sam se ulogovao prvi put danas, što su bre ovako rano zatvorili kolo, kontao sam da će biti otvoreno do pola 4? Ništa od fajntjuninga za moj draft tim...ovde verovatno ne bih dirao ništa, to sam obećao sebi. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...