Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

hvala, ali bolje da sacekamo ipak bonuse. i ja imam -4, a razlika je samo 3 poena. ako rvp dobije 3 bonusa, bejl i mozda yayatoure eto nas na istom ...
izgubio sam, bejl© nije dobio bonus a jesu RVP i yaya
Link to comment
Mjuki zasto neces da ispadnes sa mnom :(
Sta necu? Vidis da se svojski trudim? Begonja i bonus dobio, ulece mu jebeni Mariapa sa klupe, Demel u devedesetom dobija asist i brise Klisija, Runi iz dupeta vadi 2x2 bonusa. Kakve sam srece kurate, sutra ce Sesenjon da dobije 2+1 i onda ce nekom magijom da mu dodele i 1 bonus.
Link to comment
Izgubih 42-40 zato sto je Walters dobio 2 boda bonusa, a Bale nista. :isuse: Neka mu daju asistenciju, bonus mi ne treba.
Nemoj vise, pusticu suzicu :cry:

naravno da ce mu dati asistenciju kad Tolaa™ naredi

Link to comment
Nemoj vise, pusticu suzicu :cry:
... rece covek koji kuka kako nema srece kad izgubi od istog protivnika sa 50 razlike, Jos ste me i prevarili kako je Tutanj neaktivan, pa sam mu dala i 4 poena fore. Optimisticna sam makar za izvlacenje remija sad kad sam videla da niko iz Totenhema nije dobio bonus, sigurno cekaju taj asist da im udele nesto. A i ovo sto Fei kaze u spojleru.
Link to comment
izgubio sam, bejl© nije dobio bonus a jesu RVP i yaya
Sta je ovo jbt, ne mogu da verujem. Ispade da sam izjinxovao ali stvarno ni u ludilu nisam video da mogu preokrenuti na bonuse, posebno sto sam racunao da ce Bale dobiti 2-3 sto ce ti doneti bezbednu razliku. Nestvarno, imao sam vise srece nego pameti.Yaya :wub:I x2 za RvP. Vec drugo kolo me vadi iz mrtvih. Ali istrpeo sam ga junacki, moralo se vratiti. Edited by ducca
Link to comment

4 razlike evilsmile.gifInace ako sam dobro sabrao, i Sokolovici su izgubili za poen. Au kakvo kolo :jerry:Debushy :Hail:edit: Al s obzirom da je 3 kola do kraja, morao bi da izgubi sve 3 da bi ga neko uhvatio. Sva je prilika da cemo sledeceg vikenda dobiti prvaka...

Edited by ducca
Link to comment
@ducca i Lezilebovich: Moze li vam se rezultat opet preokrenuti ako Bejlu daju sutra asistenciju i bonus? :lolol::jerry:
gubim 4, obojica imamo bejla, a meni je kapiten. ako dobije asistenciju i bonus minimalno je nereseno ... go revizija go
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...