Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Hvala. Nadala sam se da je Bejl imao neke veze, ali nista od toga. Imam valjda bod prednosti, meni ostao s klupe neko iz odbrane Redinga, Tutnju RvP. Cudo mi treba, mozda i da se nadam da ce Bejl, Distin, a mozda ipak i Zabaleta dobiti neki bonus, a Soukros ne.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

imao je veze. ako je zakacio loptu, njegova je asistencija, ali mi se cini da je ipak promasio.oba gola tottenhama su bizarna.

Edited by Timmi
Link to comment

Toliko o tome, izgubih opet... Coutinho :isuse: i Agger izdominirali :isuse: uz naravno Begovica koji ne primi gol samo kad igra protiv mene.Ajde, bar ne gubim sopstvenom zaslugom, i to je valjda neki napredak.Na pogadjalici 85, pogodio 2 tacna i 2 razlike al sam dzoker stavio na 1-0 za Njukasl :lol:

Link to comment

+1 za Begonju. U poslednjih 25 kola, ima tri klina i sva tri puta je igrao protiv mene.Imam neku sitnu prednost, resavace kapiteni, Runi vs RvP

Link to comment

Klint Hil, sa jedinim klinom otkako sam ga kupio, pokunjeno cuci na kraju klupe. Mnjah <_<Odo da kupim kremic i plazmu, da pravim PALAcinke. Perso, na tebe je red. Moze i Azar duradi nesto, ne bi se bunio

Link to comment

Sagna, idiote.Makar tacan rezultat na Celzi, + dzoker, + bonus, 80 poena samo na toj utakmici, i jos 20 za nereseno Redinga. Naspram jucerasnjih samo 5, ovo je super.

Link to comment

105 na pogadjalici, juri se Evropa i dalje.Gledao sam sinoc, imam 2 kola s nulom i 6 u minusu :isuse:Ne znam jel ove sezone ima ono da ti daju neki average ako zaboravis da tipujes™, nesto mi se cini da sam propustio vise od 2 kola.

Link to comment

Da ne napravih glupav extra transfer da umesto Sukija dovedem Teveza © :isuse: , izvojevao bih pobedu, na klupi ostao A.Cole (mada su me sjebali sa najavama da ce Ashley na klupu jer je igrao 90 min sa Bazelom). Cestitke Lezilebovicu.

Link to comment
105 na pogadjalici, juri se Evropa i dalje.
Samo danas 130 poena za lidera na tabeli. :fantom:Kad se Perici dodaju 3 bonusa, +1 za Tutanj, Ako izgubim, izgubicu za jedan poen, ako mu dobije bonus i Shawcross i/ili Walters. Sugavi Stoke. Ja cekam za Balea, Distina, ovog iz Readinga... Svi ishodi su moguci. Ubi me onaj gol West Hama.
Link to comment
Klint Hil, sa jedinim klinom otkako sam ga kupio, pokunjeno cuci na kraju klupe. Mnjah <_<
Al ce zato Kagavi (ili Kalabasteru, zaboravih s kim igram) da udje Mariapa kao treca izmena, jer nisu igrali ni Vidic ni Barnet :bee:Imacu 5-7-9 poena prednosti, nakon bonusa. Njemu je ostao jos Sesenjon*Sad vidim da ce Mata mozda dobiti asistenciju. E, nataknem vas na kurac bas Edited by nbg4ever
Link to comment
Cestitke Lezilebovicu.
hvala, ali bolje da sacekamo ipak bonuse. i ja imam -4, a razlika je samo 3 poena. ako rvp dobije 3 bonusa, bejl i mozda yayatoure eto nas na istom ...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...