Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao ja nisam vidio da neprijatelju jos i Persa™ igra, ubi me 50 razlike :isuse:Treci rezultat u ligi, fenomenalna je kolicina malera ove usrane sezone. Nadam se da cu da ispadnem.
Izvini Fei, nije bilo namerno :lol:nadam se da ćeš izboriti opstanakbtw, kolko timova ulazi u premier sledeće sezone?i da, nisam ja neaktivan na fantaziju, samo loše igram ove godine i retko pišem na forumu :)
Link to comment

Ovo kolo krećem sa - 8, prodao Sukija, RVP-a (verujem da će ga pijani Škot poštedeti pakla Emirata :D ) i Marvoa a doveo Teveza , Konea i Bejla.. Ako prođe ovo kolo dobro je a ako ne, bar sam spreman za sledeći dupli GW.. :unsure:By TapaTalk

Link to comment

prethodni post može slobodno da se zaboravi nakon što sam video neprijateljski tim, poklopio me, doveo i on teveza i bejla pa mu još dao traku... :isuse: ja nisam bio toliko pametan, traka je kod felainija... :unsure:

Link to comment

Izbise dusmani 4 poena Zabaleti u 94. minutu, verovatno i zasluzen bonus. :isuse: Kapiten, naravno, Tevez, za dupli :isuse: :isuse: Jos sam i krenula sa -4, tako da me je ovo pokopalo. Mogu samo da se nadam da se RvP nece naigrati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...