Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

93 poena, drugi rezultat u gw-u!! Sesti u klasiku, jurim top 5, u h2h jos jedan bod da teoretski obezbedim pppremiership! :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Kahm kahm, gde je moja premija? :)
Svaka cast, pasce jedno tapsanje po ramenu za pocetak :PA s obzirom da ja direktno igram sa drugoplasiranim za vikend, kakva sjajna prilika da prospem poklon koji si mi ti priredio :isuse: Pola tima mi je doubtful + SAF koji ce garant ostaviti kuci RvP-a. I LS mesto ce doci u pitanje.
Link to comment

Al ste usluzni, do mojega <_<Resetovao sam sifru, i ne da sam pobedio, nego sam i skocio sa valjda 24. mesta, na 18. Od mene, pa do 25. mesta - svi po 16 pobeda. Vade me ona 2 uzastopna neresena rezultata. 17. ima dve pobede vise. Najblaze receno...220px-Slaughterhouse_Group_Logo_1.jpg

Link to comment
Treci rezultat u ligi, fenomenalna je kolicina malera ove usrane sezone.
Stvarno maler što ti je protivnik bio treći u ligi, sa svojih 45 poena bio si bolji od čak... šestorice. Kako je moguće da nisi izvukao jednog od nas šest, nego jednog od preostalih trideset?! Baš nemaš sreće :D
Link to comment
Stvarno maler što ti je protivnik bio treći u ligi, sa svojih 45 poena bio si bolji od čak... šestorice. Kako je moguće da nisi izvukao jednog od nas šest, nego jednog od preostalih trideset?! Baš nemaš sreće :D
:lolol: Ja navijam da Fei izbori opstanak, kukace sigurno i u Championshipu, ali nece to biti to. A Tutanj City se valjda ispucao protiv njega, red je da protiv mene osvoji max 25 bodova. Posla sam da napisem 30, ali nisam sigurna ni da cu ja da dobacim do toga. 11 timova u 4 boda se bore za jedno mesto u LS, i isto toliko njih u 5-6 bodova za opstanak. :Hail:
Link to comment

Jebo Championship, bice 6 aktivnih timova, tu cu da namjestim 1 tim u avgustu i pravim izmjene samo ako se neko ozbiljno povrijedi.Vazno da su se Uini i Tolaa nasli da komentarisu, veseli drugari :isuse:

Link to comment
Stvarno maler što ti je protivnik bio treći u ligi, sa svojih 45 poena bio si bolji od čak... šestorice. Kako je moguće da nisi izvukao jednog od nas šest, nego jednog od preostalih trideset?! Baš nemaš sreće :D
+1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...