Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Nista se ne sekirajte, sledece kolo igram protiv Tutanj City-ja, 100% ce se ulogovati da bas tad namesti tim. Ili ce me odvaliti i bez toga. <_< Jos sam mu dala i -4 fore.Ali o tome cu misliti sutra, danas se posvecujem mantranju: Evra CS i gol, Evra CS i gol, Evra CS i gol...

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajd kad je već kuknjava na poraze od Archestena, da se i ja učipim. Kagava, kojeg on ima od početka, nije igrao 100 godina i onda baš protiv mene zabija het-trik.Beat that :fantom:

Link to comment
Nista od Evrinog gola, ali zato razbijanje na pogadjalici: tacan rezultat, dzoker i 20 bonus poena za preuzimanje 1. mesta.
zaboravila si cetvrti put da mi cestitas. :D nisam zasluzio onih 8 poena s klupe. Edited by Timmi
Link to comment

Кол'ко сам се презнојио ово коло, имам утисак као да сам ја играо све ове утакмице а на крају испаде да се победом пењем само за једно место јер је 8 противника који ми беже по бод-два такође победило. :isuse:

Link to comment
zaboravila si cetvrti put da mi cestitas. :D nisam zasluzio onih 8 poena s klupe.
:lolol: Pa kad se nisi zahvalio na cestitkama ni prva 3 puta. :D Bez tih 8 bi bilo nereseno, a da ti je igrao Cezar, osvojio bi bar 1, tako da bi svejedno pobedio. Zasluzeno je, samo 1 igrac kojeg ti nemas mi je doneo vise od 3 boda. I konacno i u H2H upadas tamo gde i treba da budes po ukupnom broju bodova.
Link to comment

Jao ja nisam vidio da neprijatelju jos i Persa™ igra, ubi me 50 razlike :isuse:Treci rezultat u ligi, fenomenalna je kolicina malera ove usrane sezone. Nadam se da cu da ispadnem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...