Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako išta ne volim to je da igram protiv neaktivnog... <_<
Takodje. Neaktivni Djubretari me maksimalno preznojise.Doduse trebalo bih da dobijem ako Evra ne da 2 gola i podeli par asistencija, sve to uz clean sheet, ili Van Persi dobije crveni, posto vodim za 1, a imam De Geu i RVP kapitena protiv Evre.
Link to comment

Kako ko igra protiv neaktivnih neka alarmira pa da se sacini kakva crna lista i da se tim ljudima zahvali kad pocne sledeca sezona, a njima bude zanimljivo da se opet prijave da bi igrali prvih par kola. Kredibilitet i regularnost lige su ugrozeni.Ne bih lenj pa sam malo prosarao po tabeli. Neaktivni:Karton City (ne mogu da se setim koji je forumas u pitanju)Archesten United (takodje inkognito, dr Jekyll izvesni)Ultimo Beer Centre (zadnji transfer 9. februara, ne zna se ko je)Tutanj City* (koliko vidim aktivira se povremeno, ali tipa jednom mesecno napravi dupli transfer, na granici regularnosti)EON (Adasevic, u januaru zadnji transfer)NK Pakistan (9. februara zadnji transfer)Inace iznad su Djubretari krivo optuzeni, covek je aktivan sa transferima, mada ne bas svako kolo cini mi se.

Edited by ducca
Link to comment

Мене и кредибилитет лиге је нарочито нарушио Арчестен који ме пасивно-агресивно одвалио. :fashisto:

Link to comment
Arcesten je Giggsy
Какве то везе има, одвалио ме и то ми даје разлог да га мрзим. :fashisto: Edited by Праслин
Link to comment
[/size]Какве то везе има, одвалио ме и то ми даје разлог да га мрзим. :fashisto:
Mene je odvalio pre tebe i ja ga vise i duze mrzim od tebe :PПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Inace iznad su Djubretari krivo optuzeni, covek je aktivan sa transferima, mada ne bas svako kolo cini mi se.
Onda pardoniram, gledao sam samo zadnja 2 kola.Djubretari, izvinite :(
Link to comment

Inace ne mogu da sporim da nema drazi u tome kad neko ko sprema tim nedelju dana popije nokaut od lika koji je zaboravio koja je adresa fantasija, jedan od tm lige bez dileme :P No to se desava ipak tako retko...

Link to comment

Ma, све је ОК, супер је лига - најбоља у којој сам икада био, а играм Фантази откад постоји. Пристао бих и да има људи који не мењају тим, само да долазе на топик и да поливају када једном у месец дана одвале неког. :DБитка за преживљавање је одличан фазон и сигуран сам да ће и следеће године да буде циркус са испадањем и промоцијом.

Link to comment
Inace ne mogu da sporim da nema drazi u tome kad neko ko sprema tim nedelju dana popije nokaut od lika koji je zaboravio koja je adresa fantasija, jedan od tm lige bez dileme :P No to se desava ipak tako retko...
neaktivni archester je dobio i neprikosnovenog sokolovica pe 2-3 kola :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...