Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Raspao sam se sad baš na kraju sezone. Propustio sam jedno kolo pre neke 3-4 nedelje i sve je otišlo u penis od tad. :(Opraštam se od svih h2h ambicija, boriću se da do kraja sezone ostanem makar top 10 u classicu (to mi je i bio glavni cilj na početku sezone), i to je sve...jebeš ga, biće valjda zabavno čupati se i iz tog championshipa sledeće godine, nadam se samo da će nas biti što više aktivnih.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako išta ne volim to je da igram protiv neaktivnog... <_<Samo jedan razlike protiv EON-a, kod njega Walters i Nolan (sad su našli da daju golove :isuse: ), mene izvadila odbrana (Pera gol, O'Brien i Martin po asist)...Sutra konačna odluka - moj Suki protiv Baneta i Dembe... :unsure:

Link to comment
Ako išta ne volim to je da igram protiv neaktivnog... <_<Samo jedan razlike protiv EON-a, kod njega Walters i Nolan (sad su našli da daju golove :isuse: ), mene izvadila odbrana (Pera gol, O'Brien i Martin po asist)...Sutra konačna odluka - moj Suki protiv Baneta i Dembe... :unsure:
Ocekuj bar gol Baneta i 8 poena bonusa za njega :isuse:
Link to comment

Гари, Гари, Гарка, родила те мајка, жива била вила која те ро дила! f_8b6ad91f1e.jpg

Link to comment

Поздравите мога Мату, тамо иза седам гооорааа!1677922_w2.jpgВратише ме ови момци у изгубљен меч, 15 бодова у непуних сат времена :Hail: :Hail:

Link to comment

Hazard za dobacaj do 20 poena :isuse:Jedino me sutrasnji De Gein CS i recimo het trik RvP-a mogu izvuci, mada mozda i 2 komada + bonus bidnu dovoljni :whistle:

Link to comment

Da ga nije umuvao imao bih samo jedan razlike ovako ne moram da čekam bonuse!!! Hvala ti Suki!!! :Hail:E, a sad da ga prodam pošto će ga verovatno zatvoriti u ludaru da kraja sezone!!! :unsure:

Link to comment

Dobro stojim protiv Lezilebovicha, vodim 9, zahvaljujuci Suarezu uglavnom, i samo da se nadam da ce sutra od njegovih igrati ili Vidic ili Rafael, jer onda Mertezaker sa 15 poena ostaje na klupi.Naravno, najvise bi mi odgovaralo da Junajted primi gol sutra :)edit: typo

Edited by Behemoth
Link to comment

Serem im se na transfere!!! Suareza imam od pocetka i sada mu je cena 11 a ja mogu da ga prodam za 10.2 pa koji je retard to smislio jbt??? Nek se nose svi u tri lepe sa tim glupim transferima!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...