Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ja najtezi moguci raspored imam, a borim se za opstanak.U upravo zavrsenom kolu, nereseno sa Sokolovicem, a sledece kolo sa drugim na tabeli :isuse:A bodovi mi trebaju kao lebac. Bice interesantno do kraja.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja najtezi moguci raspored imam, a borim se za opstanak.
Izbori se do poslednjeg kola, a onda proslavi, napij se i zaboravi da namestis tim za poslednje. :)
Link to comment
Ja najtezi moguci raspored imam, a borim se za opstanak.U upravo zavrsenom kolu, nereseno sa Sokolovicem, a sledece kolo sa drugim na tabeli :isuse:A bodovi mi trebaju kao lebac. Bice interesantno do kraja.
Ovako je Vigan prosle godine opstao :)
Link to comment
Bice kurac. Imam poen prednosti, dva kada sa klupe udje Hil. Tebi dolazi Mertesaker sa 6, a meni verovatno neki bonuscic za Persija - 3 poena maks.
Jbg, ne zove se dzabe "grcevita borba za opstanak"!
Link to comment

Izgubio sam btnj™, jebo me Michu da me jebo kao i ona govna iz Arsenala.edit: Uolkot i Kazorla :smoris:

Edited by Feindouno
Link to comment

Sessegnon opet gol, plus clean sheets za Begovića i Shawcrosa, čak drugi put ove godine :o29-29 sa kolegom* copkillahom, sutra njegov Suarez na mog Ivanovića, moj Benteke na njegovog Rafaela, i njegov RVP© na mog Teveza© :jerry:*Ne znam da li zaslužuje da ga tako zovem, pošto ima čak dva Man Utd igrača u postavi <_<

Link to comment

Када је Жиру капитен против мене онда има 26 бодова, када је капитен против других онда има -2. :fur:

Link to comment

Posto je Noric primio gol i tako Garrido izgubio 4 poena, izgubila sam od Timmija. Ima 5 poena vise, mada nije zasluzio posto je ostavio Jaaskelainena na klupi, ali Cesar nije branio za QPR, tako da mu ulazi ovaj sa 8 bodova <_< , ostaju moji Evra i Zabaleta protiv Mate i Johnsona.Edit: Na pogadjalici 3 tacna rezultata, i tacna gol razlika Arsenala.

Edited by Naa
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...