Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ću da ladno izgubim od šestorice arčestenovih, koji je poslednji put bio aktivan tamo negde krajem jula otrpilike. I to baš sad, kad sam se pobedom u prošlom kolu najzad(!) dokopao jebenog dvadesetog mesta.......Serem vam se u H2H!! :rant:

Edited by bob loblaw
Link to comment
Klisi na klupi, izgubicu za par bodova. Zajebi, ne mogu vise. Postavicu tim, pa nek ide sve u kurac do kraja.Gde zavrsim, zavrsim. Pozdrav
Bice i malo vise, ulazi mi Mertesacker sa 6 umesto Azpija.
Link to comment
Bice i malo vise, ulazi mi Mertesacker sa 6 umesto Azpija.
Bice kurac. Imam poen prednosti, dva kada sa klupe udje Hil. Tebi dolazi Mertesaker sa 6, a meni verovatno neki bonuscic za Persija - 3 poena maks.
Link to comment
Klisi na klupi, izgubicu za par bodova. Zajebi, ne mogu vise. Postavicu tim, pa nek ide sve u kurac do kraja.Gde zavrsim, zavrsim. Pozdrav
I meni pun kurac sranja. Doveo Berbatona i Nolana za ovo kolo a oni po 4 lagano. Bolje da nista ne diram.Naravno izgubio sam jer je RVP mrtvacu Adasevicu donio 32 od ukupno 57 poena :isuse:
Link to comment

Transferi zakazali, ali srecom dobih pola kosa, Jusi ne dobi mozda i zasluzen bar bod bonusa evilsmile.gifTim kriminalan za sledece gejm vikove, svi se raspadaju jedan po jedan, samo cudom mogu zadrzati 3. mesto sa jednom Tolom za vratom.

Link to comment

Два узастопна пораза и од борбе за Јевропу отклизах ка пропасти двадесет и првог места. Надам се само да неће баш сви слепци да претекну мене кљакавог.

Link to comment
Transferi zakazali, ali srecom dobih pola kosa, Jusi ne dobi mozda i zasluzen bar bod bonusa evilsmile.gifTim kriminalan za sledece gejm vikove, svi se raspadaju jedan po jedan, samo cudom mogu zadrzati 3. mesto sa jednom Tolom za vratom.
I meni je prilicno kriminalan tim, ali bilo bi lako i tebi i meni da sam ti samo ja za vratom, od mog 4. do Praslinovog 15. mesta razlika je samo 4 boda. Kakva borba za LS! :Hail: Jos u sledecem kolu igram protiv SParka koji drzi prvo i drugo mesto u klasicima. A i borba za titulu izmedju Lezilebovica i Sokolovica izgleda nece biti resena do poslednjeg kola. I na pogadjalici slicno, izmedju prva 3 mesta razlika 15 poena, 4. zaostaje 50.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...