Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Srećom kupio sam Artetu, ali sa druge strane i novopridošli Duff je izašao u 9. minutu :isuse:. 3 napadača - 3 dvojke. Dobra stvar je što i Trotersi imaju istu napadačku liniju (kao i kapitena i zamenika kapitena koji isti briljiraju sa dvojkama )
Zajebavas sirotinju jel da??? Imas 42 poena ja 19 na koju foru mislis da te stignem? Kupio sma Heitingu pred ovo kolo i on odigra jedan jebeni minut.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mislim baš da ćeš me stići (ne znam odakle ti to, vidiš da piše da srećom imaš i ti te napadače), ali sam gubio i veće razlike, a i nije 42 nego 38.

Link to comment

Jebao me Santi Cazorla i fama koja ga prati. Treci put ove sezone kupujem to govno i svaki put je dobacio do 2 poena. A vazno je da me je u par navrata sahranio ko iz picke :fur:

Link to comment

+1Kod mene se zakuvalo. Trenutno 60-56 za mene, ali uz pocetnih -20, gubim 16p razlike. Bar pre vecerasnjih bonusa.Sanja se donekle isplatio. Sad dedi ceka Azpija, a ja Azara, Berbu, O'Nila, DeGeu, Klisija, Persija. Ako me ne sjebu nekim rotacijama, i ako Persi zabiberi praslinovcima, imam fighting chance. Ali opet mislim da cu zazaliti zbog nedavanja trake RvP-u.Pogodjen x na IKTSu.

Link to comment

Педесет секунди колико је Монреал одиграо у ова два кола су спречила Тарнера да уђе са клупе са својих 7 бодова. Ако изгубим због тога, а све су шансе да ће се управо то догодити, скупљам прилоге за трошкове пута до Лондона где ћу да убијем оно француско шпицасто педофилско кукавичко уштекано говно.

Link to comment
+1Kod mene se zakuvalo. Trenutno 60-56 za mene, ali uz pocetnih -20, gubim 16p razlike. Bar pre vecerasnjih bonusa.Sanja se donekle isplatio. Sad dedi ceka Azpija, a ja Azara, Berbu, O'Nila, DeGeu, Klisija, Persija. Ako me ne sjebu nekim rotacijama, i ako Persi zabiberi praslinovcima, imam fighting chance. Ali opet mislim da cu zazaliti zbog nedavanja trake RvP-u.Pogodjen x na IKTSu.
Lepo si me obavestio, nisam ni ulazio na sajt FPL :-)
Link to comment

Moji transferi specijalno za ovaj dabl gejmvik, monreal i žervinjo, su mi združenim snagama iz dve utakmice doneli ukupno - JEDAN jebeni bod. :lolol:Au koji raspad, sunce ti jebem...ne isključujem ni da me rahmetli arčesten dobije na kraju, i ako ima čovek ukupno jedno 3 aktivna igrača. Ako mu podivlja tevez© biće baš veselo.... :isuse:

Link to comment

Preokrenuo protiv nedasevica™, vodim 11 razlike.Njemu jos igraju Demba, Bane i RVP© a meni Berba, Hart i O'Brien. Nolani se ponistavaju.

Link to comment

Koga cete se ratosiljati nakon ovog kola?Ja sam ovih 6 transfera pravio sa preostalih 5-6 kola na umu, tako da jedino Kazorla leti. Ne znam sta da radim sa Berbom (zavisi i od vecerasnje partije). Mada, valja se spremati za gejvik™ 36.

Link to comment

Meni bi WC lego kao budali samar, imam 4-5 teskih skartova u timu, ne znam ko pre da leti... Bogme i svih 6 kad uracunam Sukija raspalog.

Edited by ducca
Link to comment

Ja moram RVPa da se lišim, ne mogu da ga gledam, neprijatno mi je da navijam da će dati gol <_<Ali koga da kupim, nemam pojma. Suareza ne smem pošto sam ga već upropastio, možda uzmem neku jeftinoću (uz Lamberta i Benteketa) pa da zakrpim sredinu nekim skupljim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...