Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako mi se tim, u nekih 4-5 kola, potpuno raspao. Neverovatno. Scesni, Hart iz Redinga, Mertesaker, Dejvis iz Svonsija, Onuoha i Klint Hil, povredjeni Volkot, suspendovani Felaini, metiljavi Sisoko, Persi i Lukaku.Vidim ja da ce biti jedno veliko -24 spremanje!

Link to comment
Дуццо, честитке на заслуженој победи.
Hvala, hvala. Ali bogme na misice. U svakom slucaju bar ti je tim skoro spreman za sledeci double week sa Monrealom i Santiem, a i bez tog extra transfera verovatno bi bio kratak za 2-3 boda. Poslednja kockica biće 1 karamelica umesto Miće ovih dana i vikend moze da pocne, pretpostavljam... <_< Edited by ducca
Link to comment

Рачунао сам да ће Бејл да игра и да ћу му дати капитенску, па да тако покушам да направим разлику (био сам сигуран да ће теби капитен да буде Суарез), зато сам и попиздео и отишао у -4 када се повредио. После тога ми је било јасно да ће или Мата да одвали или ћу да трснем. И ето, трснух. Али нема везе, ово ми је тек други пораз у последњих 11 утакмица, опстанак је обезбеђен а - као што рече - имам темеље тима за следећих пар кола. Чека ме још 2-3 измене у следеће 2-3 недеље, али мирно спавам и планирам појачања и проширење стадиона за следећу сезону. :ss1:

Link to comment
Uspio sam izgubiti od poslednje plasiranog i neaktivnog tima. Bravo :frust:
danas svi znaju da igraju fudbal fantazi... :Dpitaj praslina i mene kako je gubiti od uvek neugodnog archestena... :isuse:kod mene prekinuta lepa serija od 5 uzastionih pobeda... u stvari, postoji šansa a to je da rvp uvali 4 komada... :unsure:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...