Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Pa sad, prije bih rekao nesrećan, nego u padu forme.Povreda Šreka i Walcotta, te izostanak Mate i Marveauxa su mi izbile nekih 15-tak poena pomoću kojih bi dobio i ovo kolo.No s druge strane drago mi je da se malo zaguzalo, u tome je sva draž H2H liga. Sledeće kolo me čeka neaktivni Archesten...biće valjda tri boda

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa to se određuje isključivo po potražnji. Cena dosta otpada kada je u pitanju masovna prodaja nekog igrača, što je sa Volkotom bio slučaj. Ništa tu nije proizvoljno već je strogo matematički određeno. Volkota su u poslednje tri nedelje ovako prodavali: 03 Mar 16:00 28 TOT(A) 1-2 90 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 -4 -72466 £9.4 5 16 Mar 15:00 30 SWA(A) 2-0 84 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -13623 £9.0 3 30 Mar 15:00 31 RDG(H) 4-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -116279 £8.9 0 Dakle njega je prodalo ukupno 202.368 igrača, tako da je pad cene više nego realan.

Link to comment

Jebeno sranje, jebala ih EL, sad ce da izduvaju CL... :fur: Jos mi i A.Cole povredjen, najebo sam ovo kolo protiv Praslina.Uh dobro je, ima i on Bale-a :blush:

Edited by ducca
Link to comment

Срећом те га имам у Драфт лиги, а и асистент је Рики тако да је корист двострука.

Uh dobro je, ima i on Bale-a :blush:
Каква скупина хохштаплера и фолираната овај Фантази топик: мудро сам ћутао да сам га одмах продао, а ти си мудро лагао да га ниси одмах продао. :lolol:
Link to comment

Ma sta da lazem/ne lazem, svako normalan bi ga prodao, nisam uopste racunao na neki blef. Vise sam se nadao nekom tvom extra transferu, a gledajući istoriju tvojih transfera to je bilo više nego zagarantovano. Jos se ne javljas mudro 3 dana, nesto se iza brega debelo valjalo. Mada samo jedan extra, razočarao si me ;) Srecom uspeh da se obuzdam da ne prodam i Cola i odem u minus, tako da so far so good.Inace Clyne mi ostade na klupi tako da vec pizdim, mogao sam se odlepiti još pre ručka... Jedino ako me Harry obraduje benchiranjem Hilla.

Edited by ducca
Link to comment
a ja ga taman kupio ovo kolo :isuse:
I ja.. :isuse: i to zbog sledećeg duplog gw-a koje nece igrati :isuse: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Nisam stigao da namjestim tim, ostao kapiten Santi umjesto logicnog izbora Suareza, Clyne na kraju klupe, djubre od Uolkota ne igra... zasluzio sam da ispadnem :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...