Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Teсна победа у мини-дербију против Пастира и скок на 7. место. Од четвртог места и Лиге шампиона дели ме само један бод.Нешто ми пало на памет: 20 првопласираних прави следеће године ПППремијер лигу. Да ли би били вољни да промените имена својих клубова у складу са коначним пласманом на табели, тако да свако узме име правог клуба који је заузео исту позицију у стварности? Три последња би узели имена тимова из Чемпионшипа који улазе у Премијер лигу,На тај начин би следеће године тачно знали када се састаје неко ко је једва преживео са неким ко је био други или трећи, а и биће забавно када Саутемптон освоји лигу, а Челзи испадне :)

Link to comment

Zvuci zanimljivo, Platinijevskitm, mada mi je bedak sto ce se izgubiti kontinuitet i tradicija prethodnih rezultata (a i svake sezone bi se onda menjali nazivi timova)...Plus bi veliki problem bile privatne lige gde se godinama zna ko koje ime nosi.

Link to comment

Моћо, не брине ме твој ригидан став пошто си виђен да завршиш у Чемпионшипппу. :fantom:

Link to comment
Usvaja se Praslinov prijedlog jedino ako Arsenal završi kao prvi :PNeću da budem MANUTD
vidiš da si u padu forme, prvenstvo postaje interesantnije :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...