Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo, ispravili su... 5x2, dosta za pobedu. Prvi put imam Suareza u fantasy timu od SP 2010 :)Edit: Tj. biće dosta za pobedu ako Berba ne pokida QPR :unsure:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Naravno, Suarez nece nista uraditi kad je meni kapiten, sem eventualno nekog crvenog kartona. Cestitke Tolii na pobedi
Hvala, izvukao me je dobar izbor kapitena, ali mislila sam da ce da presudi Suarez i moj igrac manje, posto nisam stigla da proverim ko ce da igra, a ko ne i da napravim neki transfer. Dobro je ispalo na kraju.
Link to comment
ZNaci Berba hettrik i pobedio sam <_<
Jesi ti Cevap? Dosta ti je i jedan gol Berbe, dali su zlikovci bonus 3 Van Persiju, a Suarezu ceo 1 :isuse:
Link to comment

Moca je troter, kakav crni cevapO, podelili su bonuse? Persi ocekivano, imao je par udaraca na gol. Mada sam mislio da ce Bitner pokupiti sva 3

Edited by nbg4ever
Link to comment
Zato sto otkad sam ga doveo ne igra ili igra ko kurac.Znam, ja sam kriv :(
Mada jeste cinejnica da je upao u kurac zadnjih mesec dana - ili u prevodu kasno si ga pazario... Mada imas duplo kolo za 2 nedelje, istrpi ga jos jednu nedelju, ako bude bio zdrav naravno.
Link to comment

Ma trpim svakako dok ne smislim neki dupli transfer, ovako ne vidim nijednu pametnu zamjenu za slicnu cijenu.Drugo mjesto u random ligi, 4 iza prvog, 4 ispred treceg, zajebano skroz, svi igrjau fudbal™U nasoj ligi zamalo izbaksuzirao pobjedu, 65-64 na kraju, ugodnom™ Silva i Bale dobili po 3 bonusa, Suki i Benteke podivljali danas al izvukoh se. Inace mu je sredina/napad sjajan u ovom kolu Silva 11, Bale 13, Michu 6, Suki© 12, Lambert 7, Benteke 6 :ph34r: i samo Sissoko sa klupe 2 umjesto Mate.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...