Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Izgubio sam 49-42 zato sto ona govna iz Stouka nisu primila gol prvi put u osamstopetsto utakmica a neprijatelj ima Begovica i Soukrosa (17 jebenih poena ukupno) :isuse:Ne mogu da vezem 2 dobra kola da jebe oca™U random ligi drugi od 20 timova, 4 boda iza prvog.Na pogadjalici blagi uzas, +10
Posle one pobede u Uefa Champions Lizi koji su uzeo za 2 poena posto se Riberi povredio kad vise nisam mogao da ga zamenim, bolje da cutis i da se ne javljas, znas? Edited by pantelia
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, kad vec mora... A nije mi nesto preterano ni stalo do tog petog mesta i Lige Evrope sledece sezone :fantom:, tako da bolje sad nego dogodine :P.

Link to comment

Pa to sam i ja računao, praktično nema više za šta da igra, ne rizikujem mnogo. Jedino što ću da mu upropastim šanse da bude prvi strelac lige, ali i RVP je u krizi, biće zanimljivije ovako...

Link to comment
Posle one pobede u Uefa Champions Lizi koji su uzeo za 2 poena posto se Riberi povredio kad vise nisam mogao da ga zamenim, bolje da cutis i da se ne javljas, znas?
Posteno, 1-1 :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gubim 99% danas.Tim mi je masakriran, Walcott i Debuchy povrijeđeni, Bunn suspendovan i povrh svega toga Rooney na klupi, a protivnikov kapiten RVP počinje. Ne vidim kakvo me čudo može spasiti, ali dobro, biće mnogo zanimljiviji nastavak lige.

Link to comment

I ja se obradovao Bejlovim i Mićinim™ golovima/asistencijama, ali posle video da ih i Ćevap ima :mad: E pa, bar nema Robson-Kanua, čijih 7 poena skoro poništava njegovog RVP© sa 8. Egzotični hipsterski izbori se isplaćuju :fantom:Sutra očekujem da Benteke i Suarez© zajedničkim snagama razvale LFC i Aston Vilu...

Link to comment

Ja sam kao pobedio, ali vise zahvaljujuci neaktivnom adasevicu, nego mojoj umesnosti. Jbga, osim DeGee i Bejla, nemam raspolozenog igraca, vec neko vreme. A nisam ni vidio da je Volkot povredjen i da je pao za jebenih 0.6, pa nisam mogao da uzmem Santija. Oh, well...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...