Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Da, stvarno mi nije jasno sta si hteo sa Michuom :P
Ma pusti, video sam da ništa ne radi u poslednje vreme i zaključio da mu je vreme da pokida. Po zakonu velikih brojeva <_<
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fenomenalno kolo, zaista. Nemam reci <_<
Samo se žališ, umesto da pohvališ De Geinih rekordnih 6 poena :PPetnaest poena razlike, prva pobeda u poslednjih pet kola! :Hail:
Link to comment

Iako sam se svim silama trudio da izgubim od Naa-e, na kraju "sigurna" pobeda. Ovim mislim i da sam najverovatnije obezbedio opstanak u top 20, osim u slucaju nekog totalnog raspada u preostalih osam kola, a znajuci mene verovatno ce koliko sutra u glavi poceti da mi se stvara plan kako da to samoubistvo iz zasede i izvedem.

Link to comment
Iako sam se svim silama trudio da izgubim od Naa-e, na kraju "sigurna" pobeda. Ovim mislim i da sam najverovatnije obezbedio opstanak u top 20, osim u slucaju nekog totalnog raspada u preostalih osam kola, a znajuci mene verovatno ce koliko sutra u glavi poceti da mi se stvara plan kako da to samoubistvo iz zasede i izvedem.
Cestitam, zasluzio si, s obzirom da sam nekako uspela da skupim manje bodova nego sa 7 igraca u onom sakatom kolu.
Link to comment

Izgubio sam 49-42 zato sto ona govna iz Stouka nisu primila gol prvi put u osamstopetsto utakmica a neprijatelj ima Begovica i Soukrosa (17 jebenih poena ukupno) :isuse:Ne mogu da vezem 2 dobra kola da jebe oca™U random ligi drugi od 20 timova, 4 boda iza prvog.Na pogadjalici blagi uzas, +10

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...