Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Kakav je ucinak imao suarez na kraju? :nisamkuci:Cenim da me dobila tolaa ipak. :(
Da si stavio Sukija za kapitena, izvukao bi nereseno. Za mene neplanirana pobeda, bila sam pustila ovo kolo niz vodu, nisam htela u minus.Naravno da nisam stavila dzokera na Njukasl. :isuse:
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

U sledecem kolu, sudar titana! Vini kontra Mjuriela
Ma stvarno titanski, nisam ni 20 mesta iza tebe na tabeli... tek 16. Imam celu jednu pobedu u poslednjih četrnaest kola, pa ti vidi da li možeš gore od Petoletke...
Link to comment

Mislim na staz na topiku. I u ovom kolu si imao vise poena od mene. A ja sam 4 kola bez pobede. Plus uopste nemas los tim, bar za sledece kolo. Bice krvavo, mmw

Link to comment

14 > 4Nije toliko kvalitet tima u pitanju koliko baksuzluk. U skoro svim utakmicama ove sezone ispostavi se da mog najboljeg igrača ima protivnik, obično je njemu kapiten a meni ne... Ali da ne kukam previše, *snickers*

Link to comment

Prosto je neverovatno koliko su beskorisni. A ona secanja iz prvog dela sezone, su i dalje toliko jaka, da su me sprecavala da ih ekspedujem ranije. Kad se samo setim postova "uzeti nekog nesretnika kao drugog golmana i igrati Begovica svake nedelje"

Link to comment

Jebo me pas, odlucujem se da li da prodam WIlkinsona i dovedem Monreala, ili da prodam Showcrosa i dovedem Rafaela i naravno odlucim se za ovo drugo. Monreal da gol, a mrtvi Wilkinson ne nastupa uopste.

Link to comment

Mene ubi trenutno odbrana Trottersa sa silnim poenima, od WBA mi zavisi koza dal ce sjebati smrdljivi Stoke, al tesko. Inace masivan hail za Jay Rodrigeza, gol i ass za nadu.

Link to comment
Jebo me pas, odlucujem se da li da prodam WIlkinsona i dovedem Monreala, ili da prodam Showcrosa i dovedem Rafaela i naravno odlucim se za ovo drugo. Monreal da gol, a mrtvi Wilkinson ne nastupa uopste.
A Shawcross ima clean sheet, prizvao ga nbg4ever gore :DMjuriele™ može samo još Bale da spase, a sasvim je moguće da zabeleži jedno tri gola i dve asistencije pošto sam mu ja skinuo traku...
Link to comment
Jebo me pas, odlucujem se da li da prodam WIlkinsona i dovedem Monreala, ili da prodam Showcrosa i dovedem Rafaela i naravno odlucim se za ovo drugo. Monreal da gol, a mrtvi Wilkinson ne nastupa uopste.
Ahahahahhahah ne igra ni Rafael, ahahahahahahahahahaah :0.6: .
Link to comment

Carski! :DEvans takodje ne igra. Za sta ga sad matori odmara, kad su ispali iz LS. Ima da leti. Momentalno.E, i sto ne igra Scesscnisz? Nije branio ni u LS. Povreda, ili... ?

Edited by nbg4ever
Link to comment
Suki kapiten umesto RvPa, Rafel ne igra, zamenio Monreala u prošlom kolu :isuse:
Dobrodosao u klub luzera, s'tim sto sam ja u nocasnjem vaganju ipak ostavio traku RvP-u, a Suarezu dao vicekapitena.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...