Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

4 transfera, -8 poena, 10 igraca. Zadrzao Scesnog, Volkota, Persija, Evansa, Felainija. Otisli - Onuoha, Kameron, Mata, ADzonson. Dosli - Bejl, Sisoko, Klint Hil, RMartin. Begonja igra oprostajnu partiju. Kapiten Lukaku, ako da tri gola i dve asistencije - dobijam :fantom:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo i meni Clyne i Taarabt ne igraju, ostao sam na 6. :) (ne Cezar ne brani ali on ima zamenu)Odlučiće kapiteni otprilike, tj da li će me Suki opet kazniti što se pravim pametan sa Bentekeom.

Edited by bob loblaw
Link to comment

I mene je zajebao, samo sto ja verujem da bih sa 2 gola pobedila. Ovako verujem da gubim, posto Benteke dobija 3 bonusa, a Suarez nece napraviti nista.

Link to comment

Izgleda Benteke 2 bonusa kao i Remy, a za Lukakua 3 poena (pošto se promašeni penal računa kao šut u okvir gola i povećava onaj PPI ili kako već) Nevjerovatno glup sistem bodovanja za bonuse.

Link to comment
Otisao u minus da bih skrpio 9 igraca od kojih je jedan Marvo :isuse: Nastupam u do sada nevidjenoj formaciji 3-3-3 :D, Uini cuvaj se!! :ph34r:
Obojica smo u minusu, ne brini. I obojici je kapiten Bale, mada sam ga ja uzeo samo kontramalera radi <_<Obojici za sada 21 poen od petorice, meni 2 x gol, 1 x clean sheet a tebi 1 x gol, 2 x clean sheet. Ostali Sturridge vs. Suarez, Cabaye vs. Marveaux, Shawcross vs. Sissokho, plus za mene Agger. Ne nadam se više ničemu...
Link to comment

Jeste Suki kapiten i pobeda je vec obezbedjena, ali kako me nerviraju Stocari :isuse:, nisu upisali cs ko zna od kada, a novca da ih pretumbavam bas i nemam.

Link to comment

Ja se nadam da ce biti bolje kad se vrati Huth.Ali mi je definitivno bolja varijanta imati jeftinu odbranu koja ako uradi nesto uradi nego dati pola budzeta na igrace iz top klubova i opet se nervirati kad dozvole neki utesni gol protivniku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...