Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Kako sam se smorio kad sam video da je Runi ubelezio gol i 2 asistencije, jer sam mu oduzeo traku jutros, ali me je obradovao novi kapetan™ Suarez sa 3 laka komada :)Vodim protiv Petoletke dosta ubedljivo, s tim sto njemu jos igra Bejl kapetan™.Sve u svemu, smesi mi se pobeda, posle nekoliko vezanih poraza.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

@kralj: Jebiga, da je igrao moj Sturridge, ne bi se tvoj Suarez ni video na terenu <_< Čestitam ti ulazak u elitni klub neprijatelja™ koji su me pobedili, samo vas je osamnaest za sada...

Link to comment

Odo ja sad... Brate Volkote, ocekujem od tebe da budes na visini zadatka i da ne dozvolis da trecu za redom sjebem zbog poen-dva. Aj, ziveli!

Link to comment

Данас Бејл има капитенску траку и задатак да добије више поена од Жируа и Мертесакера, а Жиру и Мертесакер имају задатак да се појаве на терену како противнику не би ушао Фелаини са клупе.

Link to comment

Mogo bi Venger malo da odmori Mertezakera kao sto je do sada imao tripove. Prasline pederu spremi se za poraz!!!Na klupi mi ostali Felaini i Obrajen :isuse:

Link to comment

Kaд не знаш да играш. :fantom:Оба шабана у тиму :0.6:TottenhamLloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto, Dembele, Parker, Sigurdsson, Lennon, Bale, AdebayorSubs: Friedel, Naughton, Gallas, Carroll, Livermore, Holtby, DefoeArsenalSzczesny, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Ramsey, Arteta, Wilshere, Cazorla, Walcott, GiroudSubs: Koscielny, Rosicky, Podolski, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Mannone, GervinhoThe man who will be tooting on a whistle: Mark Clattenburg

Edited by Праслин
Link to comment

Мислим да ћеш на крају да ме добијеш за -1 од овог дебила Тарнера (кога сам ово коло довео уместо Демела вођен логиком да неће ући као други са клупе :isuse: ).

Link to comment

Ух... верујем да смо и ти и ја једнако незадовољни: имао сам победу, а онда Мертесакер даје други гол у сезони и опет фрка.Пре бонуса (ту свашта може да буде, по 3 теби и мени за Суареза и Фелаинија су практично гарантовани, а остало Бог зна) ми бежиш 6 бодова. Остали су ми Харт, Клиши и Настасић, а ту је довољно 1 гол да прими Сити и готов сам. Моја процена остаје иста, губим због Тарнера као треће измене и његових -1. :isuse:

Link to comment

Mani dzabe bonus za Felainija :cry: a nadam se da ce Mertezaker da dobije bonus sto bi bilo u skladu sa tradicijom bonusa ove sezone. Zeznuto mi je to sto tebi Bejl sigurno dobija bonus x2 tako da mislim da cu izgubiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...