Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja cu biti na 88, mozda 90 ako Volkot dobije 2 bps. Dobar skor, pobede u obe H2H lige, ali sam malo razocaran. Jbga, nisu ni WH ni ARS morali da zapocnu sa 0-1.Moram ponovo da zakukam... Ben Dejvis = 4x WH&ARS

Link to comment

Danas uzeo 31 poen sa trojicom i preokrenuo u random ligi u kojoj sam trenutno drugi, bod iza prvog :DU nasoj ligi sam izgubio zbog losijeg kapitena.P.S.Uzeo sam Flecera, prodajte ga slobodno. I to umjesto Podolskog koji je odvalio al nervira me jebiga.Na pogadjalici stotka, nije lose.

Link to comment
Uzeo sam Flecera, prodajte ga slobodno.
Znajući tvoju ljubav ka povređenim fudbalerima, nadam se da je Daren Flečer u pitanju? Ne moja zlatna rezerva Stiven? :unsure:
Link to comment

Pobeda nad Muslinom zahvaljujuci Santiju kapitenu, koji je jedini koji se isplatio u ovom WC trpanju Arsenalovih i WH-ovih igraca. Sad moram da ih se resim. Posle 2 poraza, 2 pobede za redom, pa se vracam u prvih 10. Spojlerovci ce biti treci. :fantom:U random ligi u kojoj sam prva od pocetka (prvi poraz mislim da sam imala tek negde oko 15. kola) izgubim od drugoplasiranog za 1 poen posle bonusa od sinoc, njegov Podolski dobio 2. Jos uvek imam 3 boda vise.Pogadjalica losa od pocetka godine.

Link to comment

Uzo jedan hipsterski kardigan, snizen sa 7k, na 3.5Bar cu biti lep, gde god zavrsio ^_^A od odbrane sam odustao. Jebu me non stop ove sezone, pa da ne trosim pare za dzabe. Jedan dobar, a ostali neka budu razni Demeli, Dejvisi, Hartovi.

Link to comment
Posle 2 poraza, 2 pobede za redom, pa se vracam u prvih 10. Spojlerovci ce biti trecA. :fantom:
Jinxom na jinx :fantom:/mindgames on/Ali sad već moram da iskoristim WC, ne bi bilo pošteno prema 36 kolega da igram sa timom pravljenim za prošlo kolo./mindgames off/
Link to comment

Sama sam sebe jinxovala time sto sam rekla da pobedjujem. Ali posto koristis WC, vreme je da ti cestitam na pobedi. :fantom: Ne znam kako da se resim Arsenalovih i WH-ovih igraca.

Link to comment
/mindgames on/Ali sad već moram da iskoristim WC, ne bi bilo pošteno prema 36 kolega da igram sa timom pravljenim za prošlo kolo./mindgames off/
Koliko vidim, izneverio si 36 kolega. :fantom: Sutnula sam Gibsa koji nije ispunio svrhu u proslom kolu i taman imala dovoljno za Zabaletu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...