Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Izasli, izasli... jebeni Klisi ima 8 bodova, a komplet moja zadnja linija, sa sve klupom - 10. Al bar cetvorica imaju jos 1 mec.Gomilanje odbrambenih zbog dabl gejmvika se pokazalo kao tezak fejl. Znao sam da je maksimum koji mogu da ostvare nekih 7 poena, sto je zanemarljivo vise od relativno sigurnih 6 od sitijevaca i svonsija. Zato su sedmorica velicanstvenih iz sredine i napada, ostvarila 57 poena. Svi su imali bar gol/asist, a ceka se jos Felaini.Enivej, 57 poena i jos 6 igraca, Volkot kapiten

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što, Demba je ovo kolo i onako imao 1 bod, a Podolski se valjda vraća sledeće nedelje...I ja se mislim da je napuštanje Dembe way to go, ne mogu da se patim sa Rafinim rotacijama. Verovatno ću najzad iskoristiti tu divlju kartu pa iskombinovati nešto.Opstao sam u kupu, i dobio H2H (osim ako Volkot ne postigne neku gomilu golova), yippee ki yay mr falcon! :0.6:

Link to comment

Svejedno je uzeo vise bodova od Podolskog otkad sam ih zamjenio. Nije problem izbacivanje Dembe, veci mi je problem naci normalnu zamjenu posto vec (odavno) imam Rikija i Berbu a Flecera mi se ne kupuje opet, nervira me.

Link to comment
Svejedno je uzeo vise bodova od Podolskog otkad sam ih zamjenio. Nije problem izbacivanje Dembe, veci mi je problem naci normalnu zamjenu posto vec (odavno) imam Rikija i Berbu a Flecera mi se ne kupuje opet, nervira me.
Da nisi spucao sav imetak u odbrambene igrace, imao bi za Persija, a samim tim i resen captain choice svake nedelje. Da nema Santijevog dabl gejmvika, ja ne znam kome bi stavio traku u tvom timu.A i ja sad razmisljam da li da ostanem sa Lukakuom, ili da se oprobam sa alternativnim opcijama. Remi i Lambert nemaju bas neki raspored. Flecer ima, ali i Dzonson mi radi posao.Felaini je juce bio bas defanzivan, pogotovo nakon ulaska Anicebea i Miraljasa. I pored toga imao je dve odlicne sanse, i jednu "umalo" asistenciju. Na kraju je dobio 2 bonusa, tako da uprkos cinjenici da ima samo jedan asist u zadnjih 6-7 kola (ukljucujuci i tri suspenzije), i dalje ima konstantan ucinak. Edited by nbg4ever
Link to comment

Pih, ko još bira igrače prema rasporedu <_< Ja upravo najurio raspalog Jelavića, uskače moćni Sturridge iako ga čekaju Arsenal i Man City away. (Predvideo sam da će dečko da propadne ali on za sada daje gol po utakmici - pa reko da učinim koliko mogu da se taj trend ne nastavi.)

Link to comment
Da nisi spucao sav imetak u odbrambene igrace, imao bi za Persija, a samim tim i resen captain choice svake nedelje. Da nema Santijevog dabl gejmvika, ja ne znam kome bi stavio traku u tvom timu.
Da ti nesto znas ne bi bio 11 mjesta ispod mog metiljavog tima :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...