Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Transferi i izmene se subotom zatvaraju u 12.30 CET, bez obzira na to da li je prva utakmica u 13.45 ili 16.00. Ovo sto si danas napravio ti je tim za sledecu nedelju.
Hmm... <_< a sledeći meč baš protiv tebe?Mogao bi i da pročitam pravila malo detaljnije.Hvala Naa :)
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko nije bas toliki baksuz, ovo mi je gotovo izvesno drugi ili mozda treci uzastopni poraz. Sledece kolo mi dolazi, iz mrtvih vracen, Kagawas, a posle njega Fei, tako da ocekujem sebe ispod crte kroz par nedelja.

Link to comment

Bar mi je drago sto sam Matu ubo. Doveo sam ga jednom i drzao samo dve utakmice gde nije uradio nista. Onda sam ga prodao i u prvom sledecem kolu je dao gol Vest Hemu, ponistio klin Jaskalainenu nakon cega sam izgubio za poen-dva. Doduse, Azpilikuetu sam prodao, ali planiram da ga vratim umesto Gibsa za kolo-dva*Ovi ladno igraju vec 15 minuta, jebo me tenis :isuse:Elem, Volkot kapiten ^_^Ali Santi asist <_<

Edited by nbg4ever
Link to comment

Predlažem da se nbg4everu upiše kaznenih -8 poena za gledanje tenisa <_<"Svi uslovi su ispunjeni da uđe Andrej Aršavin, pada sneg, niska temperatura..." :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...