Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Kakve veze ima da li je odbrambeni dotakao, mora da se piše asistencija Suarezu za prvi i Lucasu za drugi, iako nisu ni krivi ni dužni za te golove :DInače, iskusno sam cenio da Sterling počinje... izvini loblaw, ali evo, verovatno će ući u poslednjih 5 minuta da nas poštedi autosubs učinka -_-

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Važi, pročitaću, ali može mali summary na brzinu? Do sada smo imali milion "asistencija" u kojima se lopta odbije od nekolicine protivničkih igrača pre nego što dođe do strelca, pa nikom ništa. Pisala se asistencija i posle šuta, i ispucavanja, i kratkog dodavanja na svojoj polovini (Bale)...

Link to comment

Za sada imam 4 poena od četvorice na terenu, i 9 poena od jednog na klupi ("povređeni" Fletcher) :D Jebo me Sterling...@kralj: Zezaš? Kakve to ima veze, zašto onda gol van kaznenog vredi isto koliko i gol iz kaznenog? Kladio bih se da je bilo "asistencija" kad neko još na boku zakači loptu i potpuno joj promeni pravac, ali onda ipak padne nekom desetom na volej...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Srećom sam kasno pročitao, inače bih bio u ozbiljnoj dilemi da li da ga ipak ubacim umesto Remija. :)A i ja sam se mogao zakuniti da će biti asisentcija za Suareza, sa obzirom na ovogodišnja idiotska pravila...koja ću pročitati!

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja gledam rezultate i kontam kapiten Suarez gol, Flecer 2 komada i rekoh super. Kad posle vidim imam Lamberta a ne Flecera :isuse:Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Kako me gejski pokrao njihov server...Oko 2 zamenio Berbatova i Rafaela sa Zabaletom i Staridžom, stavio traku Lambertu, sve iskliktao po make transfers i tako to i sad se ulogujem, kad ono isti tim od prošle nedelje :wacko:Ua, bre lopovi!

Link to comment

Za sada 16p od 4 igraca. Vest hemovci izneverili, a mogao sam da dovedem Dejvisa. Propustio neke ocekivane klin sitove (l'pool, swa, mci). Tu sam negde, na par poena zaostatka od Rokenrole, s tim sto je njemu Suarez kapiten. Cekamo Volkota... i Lukakua!Buhahahha! Ode klin Svonsiju :lol:

Link to comment
Kako me gejski pokrao njihov server...Oko 2 zamenio Berbatova i Rafaela sa Zabaletom i Staridžom, stavio traku Lambertu, sve iskliktao po make transfers i tako to i sad se ulogujem, kad ono isti tim od prošle nedelje :wacko:Ua, bre lopovi!
Transferi i izmene se subotom zatvaraju u 12.30 CET, bez obzira na to da li je prva utakmica u 13.45 ili 16.00. Ovo sto si danas napravio ti je tim za sledecu nedelju.7 poena od 4 igraca. Imam 2 iz Arsenala, 2 iz WH-a, protivnik Muslin 1 Arsenal, 3 WH. Meni je Cazorla kapiten, verovatno nece nista uraditi dok ga ne promenim.
Link to comment

Stoke se stvarno neobjašnjivo raspao od kako im je gostujući Suarez izvukao penal u prvom minutu. Posle toga su im ubacili 3 Southampton, 3 City, 4 Chelsea, i 3 Swansea :DNa mojoj klupi Fletcher 2 gola, Benteke samo 1, ne znam da li će motivisati startera Jelavića da skrpi više od dva poena nekako <_<

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...