Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Imaću vjerovatno 90+ poena a drhtim i strijepim za pobjedu protiv Kagawasa. Ako ga Demba jos jednom zavuce, Sokolovici UTD ce prepustiti prvo mjesto.Edit: Taman sto sam napisao ovo Clyne asistencija, Rickie zgoditak. Idemo na 100+ :0.6:

Edited by Hudersfield
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moćo, Moćo... Pravi fantazista je već načuo kojim utakmicama preti najveća opasnost i tu informaciju čuva za sebe. Ne deli je sa potencijalnim neprijateljima.

Link to comment

S'tim što sam ja iskusno sačekao da eventualno Azar dobro odigra i drugu utakmicu, pa da nešto eventualno usput zaradim. Tek, Azar 19, Volkot 2 u kolu, a Azaru cena ni da mrdne, dok Volkotu ripi za 200k. Ali naučiću, ipak mi je ruki sezona.

Link to comment

Jebala vas kolegijalnost da vas jebala. E pa, necu ni ja da cutim ondak...http://www.wba.co.uk...ate-607738.aspxJavio se i neki tip koji zivi preko puta stadiona i kaze da je zatrpano snegom bas. Cuo se sa prijateljem koji radi na stadionu i on kaze da je kod njih ok, ali da zavisi od saobracaja. Inace, navodno je najugrozeniji mec Svonsi-Stouk. Sautemptonov stadion nema grejanje terena, ali tamo nije tolika frka sa vremenom. Skaj je valjda javio da nece biti odlaganja. Dzoi Obrijan je fit. More news to come...

Edited by nbg4ever
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...