Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ocekujem da se moja serija poraza produzi na 2 nakon sto podivlja RVP, kapiten neaktivnog neprijatelja.Inace niko od divljekartovanih™ nije nista uradio, Trnbul ne igra, Noubl ne igra, Pilkington 3 :isuse:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Begović na kraju solidan sa samo četiri primljena gola, dva od saigrača.Ima li neko Waltersa u timu? Čovek je uspeo da zabeleži dva autogola i promašen penal :D

Link to comment

Imam ja kao prvu izmenu, na svu srecu spasao me Tores koji je usao na vreme :ziga:Ja sam valjda jedini kome je Tores doneo 5 poena :DS tim sto mi promasen penal nista nije odneo, posto imam Baneta.

Link to comment

Невероватно како ми се пред почетак сваког кола учини да ћу без икаквог напора остварити сигурну победу, а онда ме скоро по правилу стварност сурово демантује. Мислим да се узрок таквог несклада између моје представе света и онога какав је он заправо налази дубоко у мени и сваким следећим поразом све сам ближи закључку да је у питању један нашироко распрострањен феномен који наша цивилизација назива глупошћу.

Link to comment
Невероватно како ми се пред почетак сваког кола учини да ћу без икаквог напора остварити сигурну победу, а онда ме скоро по правилу стварност сурово демантује. Мислим да се узрок таквог несклада између моје представе света и онога какав је он заправо налази дубоко у мени и сваким следећим поразом све сам ближи закључку да је у питању један нашироко распрострањен феномен који наша цивилизација назива глупошћу.
:lolol: :Hail:Pridruzi se nama koji se pred svako kolo pomirimo s porazom, pogotovo pred ovo kad igramo protiv tima koji je u proslom imao 70 poena vise. A za sad sasvim lepo ide, doduse nije odmoglo ni to sto je zeznuo WC.
Link to comment

Nisam uopšte siguran da ću da iskoristim WC, ali ozbiljno, eventualno ako me natera neka serija povreda i/ili suspenzija.Kako sam se sam sebi usrao u život sa prošlom, možda bolje da ne pipam, barem neću sjebati mnogo, kad već ne znam da poboljšam.Sa Ćevapom će da bude neizvesno do kraja. Imamo obojica po 3 iz Čelskija i po 1 Sautemptondjana, s tim što je njemu Djemba kapiten, meni Bane.

Link to comment

I kod mene je WC bio totalni promasaj al sam ipak dobio.Takodje mi nije jasno zasto mi je kapiten Berbaton a ne Hazard za kog sam znao da igra 2 utakmice.

Link to comment

Ja sad gledam sta cu i koga da vajldkardujem, i prosto mi je zao. 4-5 transfera, u vrh glave.Cekao bih jos jedno kolo, al poskupece mi neki igraci.Note to myself: Nikad, nikad, NIKAD ne stavljati dzokera ne Everton/Totenhem. Jos jednom, ni ka da!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...