Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

'sup, bitches? :fantom:Najbolje kolo sezone, rutinska pobeda protiv famoznog Sokolovica.Vidim, dećko je ozbiljan igrač - prvi u klasiku, prvi u h2h-u, među 300 na svetu, al đaba! Sitna je on riba za T. Mjuriela, autora mnogobrojnih pobeda u PPP fantazijima.
Zaslužena pobjeda, nema šta. Sve čestitke!Ja sam već odradio WC, kupio RVP-a i sad imam tandem u napadu od kog se gaće tresu.Inače, liga nam je baš zanimljiva, a naročito borba za mjesto u prvih 20, gdje ravnopravno učestvuje pola lige i gdje 12. i 29. razdvajaju samo dvije pobjede.Sledeće kolo derbi, Trotersi - United City gdje je super što jedan mora izgubiti.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam sad nesto spisak ucesnika u H2H... zanimljivo da su se, izuzimajuci mene, vodeci na tabeli svi kasno prijavljivali u ligu (kao 30-35. clan)Nisu to cista posla :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Fail godine - aktivirao WC par minuta pred deadline posle celodnevnog premisljanja, transferi koje sam planirao se resetovali, dok sam ih odradio ponovo zabagovao net i ne izvrsih nijedan, WC otisao u kurac :frust: U teskoj sam depresiji.

Link to comment
Fail godine - aktivirao WC par minuta pred deadline posle celodnevnog premisljanja, transferi koje sam planirao se resetovali, dok sam ih odradio ponovo zabagovao net i ne izvrsih nijedan, WC otisao u kurac :frust: U teskoj sam depresiji.
Pa nasao si da aktiviras WC kad igras protiv mene. Nisam ja dzaba Tolaa. :fantom: Hihihi.
Link to comment

Eh... :(Ja dumao cele nedelje koga od Celsijevaca da stavim. Imao para za Turnbula, Ceha i Azpilikuetu. A niko od njih troje nema garantovana oba starta. Uzeo Zapipiluketu umesto povredjenog Kueljara, pa sta bude. Demba kapiten, inace. Valjda se nisam zajebao.

Link to comment

Mudro sam birao Begovića na golu umesto Krula, jer kod prvog gostuje momčad 1 Rafe Beniteza, a drugi sa raspalom Njukom brani u gostima Norwichu :isuse:Dva autogola i jedan penal za sada...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...