Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Liverpul izgubi kod kuce 3-1 od ekipe koja se bori za opstanak, a Dzerard dobije 2 bonusa. :isuse:Vodim 54-32 protiv Behemota, ostali su mu jos Mertezaker i Mariapa, pa mislim da je bezbedno da upisem trecu pobedu za redom.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

A pazi ovo, petorica iz Totnema i jedan iz Svonsija zaradili bonuse... Mogli su lepo svima da podele što da se muče... :isuse:FC Ronin skače na +3, Santi spasi meeee!! :D

Link to comment

Posle wild carda skupio sam cela 24 poena plus Cazorla© :Hail:Pantelija me tuče komotnih 10 razlike, i on ima Santija ali mu nije kapiten. Dakle treba mi 10 poena dupliranih da bih izjednačio...

Link to comment
Posle wild carda skupio sam cela 24 poena plus Cazorla© :Hail:Pantelija me tuče komotnih 10 razlike, i on ima Santija ali mu nije kapiten. Dakle treba mi 10 poena dupliranih da bih izjednačio...
:isuse:Jedino ako Gorks ne zabode gol :mad:
Link to comment
Vodim 54-32 protiv Behemota, ostali su mu jos Mertezaker i Mariapa, pa mislim da je bezbedno da upisem trecu pobedu za redom.
Uuu ja sam se pomirio sa porazom jos posle prvog dana.Cestitam na pobedi.Posle odlicnog pocetka sezone, jos uvek ne mogu da se uguram "sigurnu" zonu.
Link to comment

Posto sam se vec pomirio sa porazom, pikam poker kod drugara, kaze on vodi Arsenal 3-0, ja reko, baci pogled da Kazorla nije slucajno nesto ubo, kaze on, 2 komada .Pozdrav za Adasevica :naughty:

Link to comment

Kakva borba mene i lidera Sokolovica! Na kraju, mozda i najpravedniji ishod - remi. Doneo mi ga je rezervista Redinga Le Fondre, ulaskom sa klupe i golom za 1:4... Imam cak +1 ali uci ce mu sa klupe neki defanzivac sa jednim bodom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...