Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1Takodje sam pokvario Felainija. Do pre dva kola sam imao Pienaara a Felaini je zabijao. Proslo kolo kupim Felainija umesto Pienaara i evo ga cupavi nula a Steva proslo kolo gol i sada asistenciju :isuse:

Edited by Moća
Link to comment

Ti si načeo Žbunokosog, ja sam ga dokrajčio - od ovog kola i ja ga imam :(Iskupio se Shawcross asistencijom za onaj autogol...A pazi ovo, Moćo:

Fellaini has headbutted Shawcross with considerable violence (second-hand reporting this, I haven't seen it). Neither the referee nor his assistants spotted it, but the Belgian can expect a hefty suspension once the Premier League honchos spy the video this evening
Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Krenuo si da gatas :) ... ocekujuci da Mićatm nesto opepeli do kraja na WHL i da se Santi sutra usere. A tu je i uvek neugodni Nolan. Nista tu nije gotovo.Inace iz nekog razloga dospeh na prvo mesto jedne od PPP Classic liga, a s obzirom da sam u drugoj na 2. mestu, i uz to sam i admin, bojim se da ću biti primoran da je ugasim, ionako je napravljena greškom dok nije reaktivirana stara Classic liga :fantom:

Edited by ducca
Link to comment

Osim sto su ga kolege fantazisti pokvarili, Micko nije mogao nista da uradi kad je postavka Svonsija bila golo govno.. :isuse: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
sto se svjesno osudjujes na prosjecnost sa runijem i van persijem? potpuno antifantazerski potez.
31 poen :smoris:Inace kolateralna steta dovodjenja Roonija bese jeftin veznjak - Pilkington, 11 poena, gol, ass i 2 bonusa. Nije me skoro usralo kao juce :blush:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...