Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

:lolol: Dacu ti mrvicu nade: javlja mi se drugaciji koncept za sledece kolo, ali ne mogu nista da obecam. Ima ga i moj protivnik, a ne bih bas da mu poklonim 10-15 poena ako ga ne kupim, bar da ga neutralisem.
Biraj mudro...ja ne prastam greske evilsmile.gif
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovog vikenda paradu predvode Rooney, RvP i Suarez evilsmile.gifMichu ceka bolji raspored, tako da ima nas jos bez njega. Svojevremeno kad ga prodadoh posle 2-3 lose tekme celog tima najgluplji mi je potez do sada u sezoni, ako ne i u istoriji fantazija...jbg :isuse:

Link to comment

Ko je bolji izbor od njih trojice za narednih par kola? Mozda jedino Defoe dolazi u opticaj ali sto lutati. Potonja dvojica su mi ionako mesecima u timu, samo sam im pridodao Wazzu koji je on fire... Prosecnost ili ne, tek cilj ne bira sredstvo. Upravo je to iskon fantazija, ne znam kako ga ti dozivljavas. Ko je tu radi ucesca nek se obrati cika Hermu Edwardsu ;)

Link to comment
Biraj mudro...ja ne prastam greske evilsmile.gif
Unapred cestitam pobedu. Zakopala sam se u proslom kolu kombinacijama, sad mogu samo da sanjam da ce mi cela odbrana, zajedno sa golmanom, doneti jadnih 5 poena.Zelela bih da pozelim Mici dobrodoslicu medju Misirke i da izrazim zelju da na debiju osvoji vise od 1 poena. Posto se to verovatno nece desiti, krenite sa prodajom.
Link to comment
Tolaa sta bi sa tabelama i zdrijebom?
Uh, nisam zaboravila, samo nisam ocekivala da na zvanicnom sajtu nece uopste update-ovati Matchday 6 tabele i ubaciti automatske izmene i da cu morati da ulazim sama u svaki tim i sabiram. Pregledala sam oko polovine timova, a onda sam zaglavila s nekim poslom, pa nisam imala vise vremena. Zavrsicu za vikend, tako da ce u nedelju biti objavljene i tabele i zreb.@Pantelia: Nema na cemu, sa zadovoljstvom upropastavam igrace. Kupi Rafaela, procvetao covek otkad sam ga sutnula, a ne planiram da ga vracam u tim.
Link to comment

Ko nema Jusija i Begovica nek je g.....To sam primetio da se svake godine iskristalisu dva jeftinija golmana koji primaju malo golova i svi ih uzmu i ne menjaju. DDG je veliki promasaj jer sam sinoc bacio pogled na tekme mancestera i ispostavilo se da nisu primili gol samo na jednoj ili dve tekme :o

Link to comment
I ja odradio WC- zamenio oba golmana (DDG i Howard za Jusija i Begovica), Defo umesto Jelave i neke sitne izmene u odbrani i napadu.
I imaš mali poklon od mene u vidu +4... :) Felaini i Bugarče IN, Azar i Lambert OUT
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...