Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prodala sam Rafaela.Cestitam onima koji su jos uvek njegovi vlasnici na CS-u, golu i 3 poena bonusa u sledecem kolu.Nema na cemu.
Evo i formalno da se zahvalim ;) Jes da je samo asistencija 2 asistencije i 2 p. bonusa, al ajd... Edited by ducca
Link to comment
Nelsen na klupi druga izmena posle Lenona sa 10 bodova :isuse:.
A ja vidim da imam kakvog glorijevca za rivala.I naravno tipicna mancesterovska kuknjava za 6 bodovoa (nije 10 nego 9) u utakmici gde gubis sa 20 (i gde btw, meni sledeca izmena ima vrlo pristojnih 6). :ph34r:
Link to comment

Jesam, ali obicno petak vece ostavim za izmene. Kanim se da uradim WCard vec 3kola za redom i nikako, uvek obavim samo na Draft-u izmene i to je to. Ispashcu gori od Feia ali manje sam posvecen i manje stizem da pratim i "analiziram" kao prosle sezone.

Link to comment

Pogledam rezultate i vidim da ima 35 poena, pao gde god sam mogao da padnem, uzas... I onda odem na H2H ligu gde igram protiv boljeplasiranog od sebe - bum on 33... Ja ne cekam nikoga, kontam on ceka bilo koga. POgledam - ni on ne ceka nikoga :naughty:Da stvar bude bolja po mene a gora po njega, ja na klupi nemam nista, a on Soukrosa i Mrtecakera, dok mu je Vilijams sa -1 u timu :lolol:U kripl fajtu ja dobih 3 boda ni kriv ni duzan...

Link to comment

ček bre, kako ne čekam ... pa ima još dvojicu sanderlanđana u timu koji igraju danas .. ako obojica zaigraju i ne dobiju žuti i ne daju autogol, eto meni 3 boda u najgorem meču kola

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...