Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Michu©, al' sam se dvoumio da li da uzmem Torresa ili Defoea umesto Suarez a, i odlučio se za ovog drugog :wacko:Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Kako ovo drugo moze da bude asistencija za Teveza? Centrirao iz kornera, neko izbio loptu glavom do Zabalete koji sa 16m daje gol...
Ja sam se na ovakve slucajeve vec navikao, nekad meni u korist, nekad protiv mene....
Link to comment

Bice napeto kod mene i Cuvara tradicije. On vodi 58-54. Meni ostali Flecer© i Berbatov njemu samo Flecer, Ako ne bude igrao Flecer njemu ulazi Azar sa 5 a meni traka prelazi na Kasorlu sto znaci dodatnih 6. E sad ne znam dal mi ulazi odbrambeni ako ne igra Flecer ili mora da bude 2 napadaca u formaciji?

Link to comment
Bice napeto kod mene i Cuvara tradicije. On vodi 58-54. Meni ostali Flecer© i Berbatov njemu samo Flecer, Ako ne bude igrao Flecer njemu ulazi Azar sa 5 a meni traka prelazi na Kasorlu sto znaci dodatnih 6. E sad ne znam dal mi ulazi odbrambeni ako ne igra Flecer ili mora da bude 2 napadaca u formaciji?
Danas me izvukli RVP© i Rafael :Hail: Ja uz Flecera imam jos jednom Kueljara i Robson Kanua ;) Ne mora da bude 2 napadaca, ulazi ti odbrambeni.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Danas me izvukli RVP© i Rafael :Hail: Ja uz Flecera imam jos jednom Kueljara i Robson Kanua ;)Ne mora da bude 2 napadaca, ulazi ti odbrambeni..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Znaci ti si taj. <_< Izem ti Pricu da on nije uradio nista imao bi neke sanse. Znaci mora Berba da odradi jedan gengbeng Njukasla.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...