Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

I meni je kapiten. Valjda ce igrati protiv Redinga. Protivnik u ovom kolu mi je neaktivan, ima u timu Vidica i Kagavu, a opet postoji sansa da izgubim ako mu polude Micu ili Tevez. Na pogadjalici mi je ovo do sad najteze kolo.

Link to comment

Ja opet zaboravio da izmenim tim, i dalje mi je Oscar kapiten :isuse:Nema na čemu, neprijatelju™.Opa, već ušao sa klupe? Sad kad izdominira, gol i dve asistencije su minimum :jerry:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Samo da se zahvalim klupskom sapatniku Viniju, sto se svim silama potrudio da mi u sezoni koju je pustio niz vodu, olaksa put ka 3 boda. Valjda se moji puleni nece masovno samoubiti.

Link to comment
Samo da se zahvalim klupskom sapatniku Viniju, sto se svim silama potrudio da mi u sezoni koju je pustio niz vodu, olaksa put ka 3 boda. Valjda se moji puleni nece masovno samoubiti.
Nema na čemu, ja već mesec dana vodim tim samo putem zen meditacije... i dve pobede su izborili u tom periodu (vs. Dr Zoidberg i Bob Loblaw) Bilo bi previše da sam dobio tri od četiri meča vezanih očiju...Mada nikad se ne zna, možda sutra Kompany da dva gola Man Unitedu a Tevez i Felaini popasu po crveni karton :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...