Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je to, tusmosvi..fuck me sideways with a yabbi pumpAko ja ne doživim ruxina™ na kraju lige niko neće...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Onaj ofsajd? Padobro™, šta sad...Ne daj se, možda sad Krul lobuje Al Habsija iz svog šesnaesterca, nikad se ne zna :PZašto sam izborio ovako spektakularnu pobedu baš sad kad nema Frienda Zoidberga da to validira svojim listama? :(

Link to comment

Brateeee, sve što je kreten trebao da uradi je da bude korak iza Dembe, koliki idiot treba da budeš pa da ideš ispred u onakvoj situaciji. :fur:Ako osvojim gubitnika kola protiv kvins park rendžersa naše lige apelujem na Zoidberga da mi udeli 6 bodova kad se pojavi.I potpuno nepovezano sa tim predlažem da usvojimo amandmanom da u prvu ligu ide prvih 19 iz H2H-a + gubitnik sezone. :sleep:Edit - da, rekao bih da jesam gubitnik kola sa 60 ili koliko već bodova.................................................

Edited by bob loblaw
Link to comment

Podržavam predlog ako misliš na gubitnika gubitnika, tj. poslednjeg na tabeli, tj. mene.Ako misliš na ove njanjave dobitnike nedeljnih Zoidberg nagrada - bah.Sad mi pade na pamet, trebalo bi da padne neko ukrštanje za plasman u pru ligu. Zašto samo prvih 20 da uđe, to je diskriminacija protiv nas koji nemamo pojma. Nego lepo, prvih 10 na tabeli + poslednjih 10 na tabeli, i svi zadovoljni.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Nikad nisam bila ovako nervozna gledajuci utakmicu timova koji me uopste ne zanimaju. A sve je krenulo tako sto sam mislila da nemam nikakve sanse, ja imala Dembu :Hail: i Krula, protivnik Santona i +12, bio mi je prakticno potreban Dembin :Hail: het-trik. Penal nisam smela da gledam. Onda drugi Dembin gol, ali slaba vajda, asistencija Santona...Na kraju, konacno malo srece i za mene ove sezone. Da je Njukasl primio gol, izgubila bih. Da se Santon povredio posle 60. minuta, izgubila bih. Da se nisam suzdrzavala nadljudskim naporima i napisala nesto baksuzirajuce na forumu, izgubila bih. Ovako je trenutno 47-47 i pobedjujem za Dembin :Hail: bonus.Na pogadjalici cvrsto prvo mesto. :fantom:

Edited by Naa
Link to comment

Da sumiram - upao sam u top 10 na classicu :isuse: , izgubio od QPR-a sa četvrtim najboljim rezultatom u ligi, i biću negde negde oko tridesetog mesta u H2H-u.Nema mi spavanja večeras, ostajem budan celu noć i pišem neku emo poeziju o tome kako je svet nepravedno i okrutno mesto. :cry:

This is the way the world endsThis is the way the world endsThis is the way the world endsNot with a bang but a head to head

Link to comment
Beze mi Sokolovici 15 poena, svi mu odigrali a ja cekam Krula i kapitena Dembu Ba... Matematika jasna - da Njukasl ne primi gol i da Demba navuce makar asistenciju i mogu i do iksa ili pobede... Nije neka nada, ali nije ni nemoguce... Ajmo Demba :)
Na kraju 76-59 za mene :kralj:Srusio sam lidera, nek se spremi ovaj sto oce da jede leba lezeci :s_c:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...