Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebi se Rafa, opet će da ubaci mog tragičnog kapitena sa klupe u poslednjih 15 minuta, čisto da ne pređe traka na nekog ko možda zabeleži 2 ili više poena...

Link to comment

Pokrio sam sve tri napadačke opcije Liverpula (ako Enrique opet igra napred, ne gledam) ali naravno da gol daje tvoj Agger. <_<Mogao bih biti u problemu ako Suarez ništa ne uradi, tebi već Agger gol i Baines ass, dobiće automatski i bonuse, a meni samo Felaini gol za sad.

Link to comment

Kako sam fantastično sve pogrešno predvideo ovo kolo, svaka mi čast.michu upravo podebljao gornju rečenicu+1

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Miću ulazi sa klupe, Hut ostaje na klupi, Vini je peder koji takođe ima Mićua+Agera, Bejnsa i Begovića, mrzim premier ligu. Pao sam lep tiket zbog toga što jebeni Fulam koji je dao milijardu golova ne može da se upiše kući protiv Totenhema koji je do sad sačuvao gol negde okvirno jedanput, a puko sam u fantaziju od čoveka koji ima 7 bodova i zaboravio je da izvrši izmene...i kapiten mu je bio Oskar! Fuck my lifeI poseban pozdrav za Suareza, nek si jebe u dupe

Edited by bob loblaw
Link to comment

Loblaw, šta da ti kažem, Michu + Agger i laku noć :) Kapiteni su nam izdominirali, moj Oscar i tvoj Suarez obojica po 1 poen...Inače Fulham vezao i treću utakmicu bez postignutog gola od kako sam kupio Berbatova :isuse:Edit: A i ti imaš Miću™? Pa onda se jebi, nije još gotovo. Samo ti treba da Ba pokida Wigan i da bonusi budu standardno retardirani...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Felaini mi je jedini igrac koji vredi. Nekim cudom ga Buljarica Brothers nema. Zato ima Dembelea i Teveza.Ocajnicki mi je potreban CS Rafaela. Mislim da sam to rekla ove sezone 2 puta i, naravno, nijednom se nije desilo. Ne znam zasto samo ne mogu da cutim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...