Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

a tebi srecno protiv ovog zla™ sto namjesta zdrijebove™, bonuse, utakmice i sl..
Vrhunac nedelje mi je kad ovima sto dodeljuju bonuse prepricavam vase pokusaje da provalite po kom principu rade. :fantom:Gde je DrZoidberg?! U pretproslom kolu srebro kod gubitnika, u proslom zlato kod pobednika, sad opet srebro kod gubitnika, a njega nema da mi da pohvalnicu! :cry:
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vrhunac nedelje mi je kad ovima sto dodeljuju bonuse prepricavam vase pokusaje da provalite po kom principu rade. :fantom:Gde je DrZoidberg?! U pretproslom kolu srebro kod gubitnika, u proslom zlato kod pobednika, sad opet srebro kod gubitnika, a njega nema da mi da pohvalnicu! :cry:
Koliko ti nemas srece to je strasno. Neverovatno mi je da neko bude u top10 u klasiku a da se muci ovoliko u H2H.Jos sam hteo da ti dam i Felainija fore ali je usao sa klupe i doneo mi pobedu. :P
Link to comment
Koliko ti nemas srece to je strasno. Neverovatno mi je da neko bude u top10 u klasiku a da se muci ovoliko u H2H.Jos sam hteo da ti dam i Felainija fore ali je usao sa klupe i doneo mi pobedu. :P
Sad ne znam da li da ti cestitam na pobedi ili da se zgrazavam sto ne znas ni da pustis. :P Bas si se potrudio, em Felaini na klupi, em golman kapiten. A meni je ovo najcudnija i najzanimljivija sezona do sada.
Link to comment

PPP Classic 2012/13 - petaPPP Classic (ona obnovljena liga od prosle godine) - trecaH2H - dvadeset i neka, nisu jos apdejtovali, uglavnom se u poslednjih nekoliko nedelja krecem izmedju 19. i 27. mesta.

Link to comment

Baš sad krenuo da te pitam šta ti bi sa timom...pa fala za kapitena, šta da ti kažem. :(A generalno sam se iznenadio kad sam ti video tim - nije uopšte toliko loš! :D Ne znam kako ti uspeva da imaš 7 bodova, podzemne vode ili nešto...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...