Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, ko je ona familija™ Dobrilović, što ima četiri ekipe, ali zato nijednu među prvih 60?
Mi sa prve strane to ne bismo ni primetili.Glava porodice je Miodrag Dobrilovic, ribolovac. Njegova zena, majka dvoje dece, Dusica, u mladosti je bila najpozeljnija devojka u selu na Drini. Volela je drcne momke, vrtela oko prsta cak i konobara jedine seoske kafane, Darka, dok ovaj nije slucajno napumpao cerku Marka S., seoskog svinjara. Dusicino slomljeno srce je naslo utehu u povucenom Miodragu. Sada se ljubavnici iz mladosti, Dusica i Darko, samo povremeno srecu na fantazi fudbalu, nesvesni da ih tast Marko posmatra iz neposredne blizine. Miodrag, takodje poklonik FF-a, nista ne sluti. Sin Zoran, popularni Kizo, krenuo je stopama svog bioloskog oca i najveci je seoski zavodnik. To mu ne ostavlja previse vremena za fantaziranje, te mu je i karijera menadzera ugrozena. Dvadesetogodisnja cerka Nata je prosle godine upisala fakultet u velegradu, pa ni ona nema vremena za igranje ako hoce da ostane na budzetu. Tu je samo zato sto je njoj i predmetu njenog interesovanja, izvesnom Marianu cija baba ima kucu na moru, fantazi jedina tema za razgovor.To su ti Dobrilovici.
Link to comment
:Hail: Meet the Dobrilovic :DNego, ne znam za vas ali su mi prosla 2 kola nekako prazna bez izvestaja o gubitnicima i dobitnicima.. :( DrZoidberze cekamo te!!!Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Jebiga kad (V) ( ;,,; ) (V) ne sme da ispuzi iz plićaka od sramote, vidiš od koga je izgubio u prošlom kolu?18487212.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Troumio sam se između Bejla, Mićua i Felainija za kapitena i u poslednjem trenutku skinem traku Mićkuu i dam Feli. :(
Moj aktuelni neprijatelj je iz trougla Bale-Michu-Fellaini odlučio da traku večeras nosi Rafael :D(To ga ne sprečava da me trenutno uništava 35-16, doduše :( )
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...