Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Cestitam ti pobjedu. Ipak si imao CS i gol sto je za CS i gol bolje od mog tima.
Serija pobeda se nastavlja, peta za redom... :0.6: Lagano se priblizhavam Premier ligi...
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja nereseno izgleda, ne znam s kim.
Protiv meneNisam ocekivao da ce Yaya da uzme 3 bonusa tako da sam razocaran sto mi je izmakla pobeda. Mada toliko sam los bio da nisam zasluzio ni bod
Link to comment

POBEDA! Skoro da sam zaboravio osećaj!Javi se Morže Zoidberže! Džabe ti Bale i Brunt, džabe bi ti bilo i da nisu izmislili ofsajd Enrikeu kad ja imam 8 (osam!) clean sheetova :lol: Imao bih i devet ali je glupi Baines zajebao. Čak ni Berba nije primio gol, iako se njemu to ne piše :fantom:Sad ima da natrpam bar petoricu u odbranu za sledeće kolo...

Link to comment
Ruddy 4, ostali redom 2, 2, 2 - 1, 3, 3, 3 - 2, 2, 2 :oNa klupi Cech 7, Cole 6.Ne pamtim kolo u kom su svi igrali a ja imao ovako jadan rezultat.
Shto jes' jes'... Ovo shto smo odigrali je bio cripple fight...http://www.youtube.com/watch?v=Gqw1FI1hfJA
Link to comment

Nekako je Felaini logican izbor, jos je i odmoran jer nije igrao za vikend. Al opet Santi na klupi je greota... Bice danas i sutra i rotiranja i neocekivanih klupiranjatm jer su jako blizu kola tako da ne bi me cudilo i da Santi na kraju uskoci sa klupe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...